Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kot

Kot, her zaman her tarza hitap eden ve her parçayla uyumlu olan giyim ürünlerinden biridir. Her zaman her yerde giyilmelerinin yanı sıra kot ürünler, rahatlıklarıyla da ön plana çıkar. Kombinlerin vazgeçilmez parçası olan kot ürünler arasında ceketler, pantolonlar, yelekler, içi tüylü kot montlar, şapkalar ve çok daha fazlası vardır. Birbirinden farklı tarzlara hitap eden kot ürünleri ÇiçekSepeti’nin geniş ürün çeşitliliği arasında bulabilirsiniz!

Kot Ürünler ve Kullanım Tarzları

Kot ürünler, kombinlemesi ve kullanması kolay olan ürünlerdendir. Kadın, erkek, çocuk fark etmeksizin herkes için kot ürünler kurtarıcı parçalardandır. Hem tarzınızı yansıtmanızı sağlayan kot ürünler, pek çok farklı şekilde karşınıza çıkar.

Kot Alt Giyim Ürünleri

Kot ürünler, herkesin dolabında mutlaka olan parçalardır. Kot şortlar, kot etekler, kot pantolonlar… Pek çok farklı kot alt giyim ürünü vardır.

  • Herkesin dolabında mutlaka yer alan ürünlerden biri kot pantolonlardır. Her tarza hitap eden bel ve paçalar, farklı kesim ve renkler ile kot pantolonlar, beğeni toplar.
  • Mom jean pantolonlar özellikle kadınların favorisidir. Yüksek bel ve orta bel olarak tasarlanan mom jeans modellerini yaz kış tercih edebilirsiniz. Crop üstler ile, kazaklar ve sweasthirtler ile mom jean kombinleri günlük şıklığı sağlamanıza yardımcı olur.
  • Kadınlar ve kız çocukları için üretilen kot etekler de özellikle yaz aylarının favorisidir. Tişörtler ile kot etekler bir arada kullanılarak şıklık oluşturulur. Ayrıca kış aylarında kalın çoraplar ile de kot etek modelleri tercih edilebilir.
  • Kot şortlar da yaz mevsiminde en sık tercih edilen alt giyim ürünlerinin başında gelir. Yüksek belli, düşük belli, mom jean şort, diz üstü kot şort… Hem kadınlar hem erkekler hem de çocuklar için tasarlanan çeşitli kot şort modelleri bulunur. Yaz boyunca herkesin favorisi olan kot şortları siz de kullanabilirsiniz.
  • Kot pantolon modelleri kendi içinde bel, kesim ve tarz olarak ayrılır. Dar, normal ve bol paça jean pantolon modelleri vardır. Her tarza hitap eden kot pantolonlar, hem ofis şıklığı hem günlük giyim için uygundur. Kendi tarzınızı en iyi yansıtacak ürünü seçerek dolabınıza ekleyebilirsiniz. Dar kesim kot pantolon modelleri daha çok trendleri takip edenler tarafından tercih edilirken bol kesim kot pantolonlar şıklığı ve rahatlığı bir arada sevenlerin favorileri arasındadır.

Kot Ceket

Kot ceketler de ilkbahar ve sonbahar ayları için en ideal ceketlerdendir. Elbiselerin, pantolonların, eteklerin üzerine kolayca giyip çıkabileceğiniz kot ceketler hem tarzdır hem de rahat.

  • Kot ceket modelleri de birbirinden farklıdır. Daha dar ve daha bol kot ceket modelleri bulunur. Kendi tarzınıza uygun olarak bol ya da geniş kesim kot ceketleri tercih edebilirsiniz.
  • Kot ceketlerin farklı renkleri de mevcuttur. Siyah, krem, yeşil gibi renklerin yanı sıra pembe, sarı, turuncu gibi canlı renklerde de kot ceket modellerini keşfedebilirsiniz.
  • Kot ceketlere benzer olarak kot yelek ve cepken modelleri de vardır. Günlük giyimde ya da ofis şıklığını yakalamak istediğinizde de bu tarza yönelebilirsiniz.

Kot giyim ürünlerinin yanı sıra kot aksesuarlar da günümüzde popüler ürünler arasında yer alır. Kot şapkalar, bileklikler, bandalar gibi kot aksesuarlar özellikler yaz aylarında tercih edebileceğiniz ürünlerdendir.

Uygun Fiyatlı Kot Modelleri

Hem üst hem alt giyim ürünleri olarak satın alabileceğiniz kot ürünlerin fiyat skalası oldukça geniştir. Çocuklar için üretilen kot ürünler ile yetişkinler için üretilen kot ürünlerin fiyatları farklı olabilir. Aynı şekilde kot pantolonlar ve kot ceketlerin fiyatları da birbirinden farklıdır. Ürünlerin markası, kumaşın kalitesi, kumaştaki detaylar gibi farklılıklar ürünün fiyatının da değişmesinde etkili olur. ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde her tarza, yaşa ve bütçeye uygun kot ürünleri online olarak inceleyip satın alabilirsiniz!