İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Koza ÇiçekSepeti’nde!

1980 yılında kurulan Koza İç Çamaşırları, tekstil sektörüne ilk adımını atmıştır. Günümüzde 1200 kişilik ekibi ile kendi kaynaklarını kullanarak 8000 metrekarelik üretim tesisinde kadın, erkek, çocuk iç giyim ve pijama alanında AB standartlarına uygun olarak 250.000 ürün kapasitesi ile üretimlerini hız kesmeden sürdürmektedir.

Zevkinize ve ihtiyacınıza en uygun Koza ürünleri, ÇiçekSepeti’nde!

İç Giyimde Koza Konforu

Koza Çamaşırları üstün kalite, tasarım anlayışı, uygun fiyat politikası ve müşterilerine verdiği değer üzerine kurulmuştur. Kadın, erkek, çocuk iç giyim ve pijama alanında üretim yapan marka, kaliteli kumaş ve konforlu tasarımları bir araya getirerek kullanıcılarının beğenisini kazanıyor.

Her kesimden kullanıcının ihtiyaçlarına odaklanacak şekilde modaya uygun renk, desen, çeşit ve kaliteyi içinde bulunan bir anlayışı benimseyen marka sizin de vazgeçilmezlerinizden olacak! Koza, tüm koleksiyonlarını oluştururken, kadın /erkek iç çamaşırı, ev ve uyku giyim, plaj giyim, çorap üretimini renkli ve modern çizgilerle süslüyor. Rahatlık ve konforu ön planda tutan tasarımlarıyla hem sizi hem de sevdiklerinizi mutlu edecek Koza ürünleri, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor!

Online alışverişe özel kampanyalar, avantajlı fiyat ve ödeme koşullarıyla Koza ürünleri web sitemiz ve mobil uygulamamızda! Siz de ihtiyaçlarınızı karşılayacak en rahat Koza ürünlerini evinizin konforunu terk etmeden, kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.