Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Krauterhof ÇiçekSepeti'nde!

1963 yılında Almanya’da kurulan Krauterhof markası, cilt bakımı kategorisinin önde gelen markaları arasında yer alıyor. Cildinizi pürüzsüzleştiren ve nemlendiren ürünleri ile Krauterhof markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Cilt sorunlarını etkili ve hızlı bir şekilde çözmeyi hedefleyen Krauterhof markası, cildinize derinlemesine bakım yapar. Uzman kimyagerler tarafından doğada yetişen bitkiler kullanılarak hazırlanan Krauterhof ürünleri, cilt üzerine kolayca yayılır ve pratik bir şekilde uygulanır. Kısa sürede etkili sonuçlar almanızı sağlayan Krauterhof ürünleri; cildiniz, elleriniz, ayaklarınız üzerinde büyük bir başarı sağlar. Siz de uygun fiyatlı Krauterhof ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Cildinize Bakım Yapan Krauterhof Ürünleri

Selülit karşıtı jel, salyangoz ekstresi jeli, kırmızı asma yaprağı krem, el ve tırnak bakım kremi, nasır balsamı, serinletici jel gibi birçok ürün çeşidi bulunan Krauterhof markası; özenle hazırlanan içerikleri ile size ihtiyacınız olan bakımı sunuyor. Markanın en çok tercih edilen ürünlerinden olan Krauterhof Power Anti-Cellulite Jel; cildinizin düzelmesine, portakal kabuğu görünümünün azalmasına yardımcı olur. Aynı zamanda sürdüğünüz andan itibaren kokusu ve ferahlık hissi ile baştan aşağıya bir bakım sunar. İndirimli Krauterhof ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Krauterhof marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Krauterhof ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Düzenli kullanım sonucunda Krauterhof markasının tüm ürünlerinde istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. Siz de Krauterhof ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Krauterhof ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.