İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Kravat İğnesi ve Tokası

Erkeklerin şıklık için kullandığı takı, aksesuar seçenekleri, kadınlar için olandan farklı olmasıyla bilinir. Kravat iğne ve tokası, şık takımların tamamlayıcısı olmasının yanı sıra beylerin tarzını tamamlayan aksesuar olur. Erkek kravatlarına takılabildiği gibi maskülen giyinmekten hoşlanan kadınlar tarafından da kullanılabilir. Klasik ve spor takım elbiselerin içerisine takılan kravatların hem düzgün durmasını hem de sabit kalmasını sağlayan bir üründür. Modeller spor ve klasik tarzlara hitap etmesi için çeşitli şekillerde üretilir. Genellikle metalden, kıstırmalı toka şeklinde tasarlanır ve kullanılan kravatın yüzeyine zarar vermez. İki parçalı taşlı iğneler de ürün skalasında yer alır. Parlak metalin gümüş ve altın gibi tonlarla bir araya gelmesi sonucu etkileyici görünür. Düz ve oval yüzeyli olarak üretilen kravat iğneleri, taşlarla süslenerek zengin bir stil yakalar. Her yaşa ve tarza hitap eden geniş model skalası içerisinde, desenli ve düz yüzeyli kravat tokaları yer alır. Kazıma ve boyama yöntemi kullanılan, geometrik ve doğadan desenlerle şekillenen modeller de ÇicekSepeti’nde bulunur.

Şık Erkeklerin Aksesuarı Kravat Tokası

Kravat iğnesi, tokası takım elbiseyle ya da sadece gömlek üzerine takılarak, değişik bir stil yakalanabilir. Babanıza, eşinize ya da kardeşinize özel günlerde ve kutlamalarda kullanabileceği bir hediye arayışı içerisinde iseniz, ideal bir seçim olur. Kravat iğnesi tek başına ya da set halinde bulunur. Set halinde özel kutularında yer alan modeller; kartlık, cüzdan, kravat, mendil, kol düğmesi ve kalem gibi ekstra uyumlu ürünlerle bir aradadır. Kutu içeriği ve stili, modele göre değişkenlik gösterir. Ahşap ve karton gibi farklı materyallerden imal edilen şık kutular içerisinde yer alan, birçok parça sayesinde işlevsel bir hediye fikri olur. Hoş kokulu parfümlerin bulunduğu setler de ürün skalasından zevke göre seçilebilir. Kravat tokası ile bir araya gelen, fonksiyonel ve şık modeller, her yaştan insanın severek kullanacağı, dayanıklı tasarımlarıyla beğeni toplar. Kişiselleştirilebilir olan kravat iğneleri, spesifik hediye arayışında iseniz tam size göredir. Sevgiliniz için adınızın baş harfinin bulunduğu, özel bir tasarımı ÇicekSepeti’nden seçerek, ona daima sizi hatırlatan bir anı verebilirsiniz.

Kravat İğneleri Nasıl Takılır?

Kravat iğnesi, düz ve sade tasarımlarda ve eğlenceli şekillerde bulunabilir. Klasik takımlarla, genellikle dikdörtgen görünümlü, taşlı ve boyalı, düz modeller tercih edilir. Spor takımlarda ise genç ve dinamik görünen, gözlük ve kılıç gibi formlara sahip olanlar kullanılır. Kravat toka ve iğnesi, dış görünüm ve takma şekli olarak birbirinden ayrılır. Tokalar, sıkıştırarak ya da ittirerek takılır. Ön ve arkada neredeyse eş boyutta, iki paralel parça bulunur ve kravat bunların arasında girer. Kumaş yüzeyinde herhangi bir delme işlemi yapılmasına gerek yoktur. Kravat iğneleri ise birbirine zincirlerle bağlı iki parçadan oluşur. İki iğneli parça, gömlek kumaşından geçirilerek takılır, kravat ise zincir altında kalır. İğneleri göğüs üzerinde ve yaka kısmında kullanabilirsiniz. Zincirli olduğundan genişlik ayarlanabilir. Tokalı modellerde de zincir kullanılarak şık tasarımlar üretilir. Parlak, mat görünümlü, taş ve metalden üretilen ürünlere, tekli ve set halinde ÇicekSepeti avantajı ile ulaşabilirsiniz.

Ucuz Kravat Tokaları

Bilezik, kolye, küpe gibi takılar; cüzdan, kartlık, kravat iğnesi ve tokası gibi aksesuarlar, herkesin zevkine göre binbir çeşitte tasarlanır. Uygun fiyat ve göz alıcı dizaynları ile özel günlerde sizi hediye arama uğraşından kurtarır. Fiyatlar, kullanılan materyal ve set içeriğine göre avantajlı şekilde belirlenir. Ucuz ve ekonomik bir hediye arıyorsanız, zevk ve bütçenize göre başarılı tasarımlar arasından karar verebilirsiniz. Her cebe hitap eden kravat tokası setlerine, ÇicekSepeti’nden ulaşarak, güvenle sipariş verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.