İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

HER GÜN AYNI
GÜN TESLİMAT
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
Temizle

Filtrele

94 ürün bulundu.

Krema Torbası ve Pompası

İster acemi bir fırıncı ister deneyimli bir aşçı olun, tam donanımlı lezzetler elde etmek için krema torbası-pompası gibi araçlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Taze pişmiş bezeler hazırlamak veya mükemmel bir doğum günü pastası yapmak için krema torbaları tüm marifetlerinizi sergilemenize yardımcı olur. ÇiçekSepeti, lezzeti kadar görselliğiyle de herkesin gönlünü çalan tatlılar yapabilmeniz için birbirinden farklı duy setlerinden oluşan krema torbaları ve pompaları sunar. Siz de mutfağınızda harikalar yaratabilmek için ucuz krema torbası pompası fiyatlarıyla alışveriş yapabilirsiniz.

Krema Torbası-Pompası ile Görsel Şölene Dönüşen Lezzetler

Kek, pasta, kurabiye, unlu mamül veya diğer tatlıları hazırlamak ve süslemek için kullanılan krema torbası pompası çeşitleri, çok yönlü araçlar arasında yer alır. Tatlıların yanı sıra patates püresi, beze, hamur ve çok daha fazlasını servis etmek ve hazırlamak için de krema torbalarından yararlanabilirsiniz. Temelde aynı amaca hizmet etse de her krema torbasının veya pompasının farklı teknikleri ve sonuçları vardır. Bu yüzden krema torbası seçmeden önce türleri ve kullanım teknikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

  • Duy adı verilen uçlar, poşetin veya krema pompasının ucuna takılan ağızlıktır. Duylar, farklı dekorasyon amaçları için çeşitli boyut ve şekillerde üretilir.
  • Krema torbası, çeşitli malzemelerden üretilen ve kremayı doldurabileceğiniz geniş poşetlerin genel adını ifade eder.
  • Torbalara duy yerleştirmek için kuplör gibi özel çoğaltıcı aparatlar kullanmak gerekebilir.
  • Bazı setlerin içerisinde gerekli tüm malzemeler birlikte sunulur. Tüm pastacılık malzemeleri ve araçları ayrıca da satın alınabilir.
  • Daha farklı dekorasyonlar için çok yönlü başlıklardan oluşan pompa veya torbalar harikadır.

Her İhtiyaca Uygun Krema Torbaları-Pompaları

Krema poşetlerinin her biri farklı amaçlar için tasarlanmış, tek kullanımlık veya yeniden kullanılabilir modellerden oluşur. Tek kullanımlık krema torbaları, içerisindeki ürünü net bir şekilde görmenizi sağlar. Temizlik bakımından da kolaylık sağlayan bu poşetlerin ucunu dilediğiniz gibi kesebilirsiniz. Yeniden kullanılabilir krema poşetleri ise çevreye duyarlı ve sürdürülebilir olması açısından harikadır. Temizlenerek defalarca kullanılabilen yeniden kullanılabilir ürünler, profesyonel veya amatör mutfaklarda sıklıkla tercih edilir.

Yeniden kullanılabilir poşetler için doğal veya sentetik bazı malzemeler tercih edilir. Poliüretan, termoplastik, kanvas, plastik, pamuk veya naylon gibi poşetler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Krema pompaları da yeniden kullanılabilir olması bakımından uzun yıllar mutfaklardaki işlevini sürdürebilir. Genellikle, plastik, pleksi veya poliüretan gibi maddelerden üretilir. Tek başına veya duy setleriyle satın alabileceğiniz krema pompası çeşitleri arasından BPA içermeyen ve doğal malzemeli ürünleri tercih edebilirsiniz.

Fonksiyonel ve Akıllı Pastacılık Çözümleri

Pastacılık gibi hassas işlerde lezzetleri bir üst seviyeye taşımaya yardımcı olan bazı araç ve gereçler kullanmak önemlidir. Pastalarda görülen güzel ve dokulu tasarımların çoğu, özel uçları olan krema poşetleriyle yapılır. Kar tanesi veya yıldız şeklindeki duylar, en yalın kek, bisküvi, kurabiye veya pastaların bile harika görünmesini sağlayabilir. Kullandığınız kremanın türüne ve hacmine göre çok farklı boyutlarda sunulan poşet veya pompaları seçebilirsiniz.

Mutfakta uzman bir şef olsanız bile krema torbasını ilk olarak temiz bir yüzey üzerinde test ederek işe başlayabilirsiniz. Böylelikle sonucun nasıl olacağı konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Üstelik, bu işlerde yeniyseniz elinizi de alıştırmış olursunuz. Birkaç farklı uçla çalışmak için kuplör kullanmanız gerekebilir. Bu küçük aparatı poşete yerleştirerek farklı duylarla rahatlıkla çalışabilirsiniz. Şekilleri değiştirmeniz gerektiğinde ucunu sökmeniz ve diğer duyu takmanız yeterlidir. ÇiçekSepeti, pastacılık için ihtiyacınız olan tüm malzemeleri uygun fiyat ayrıcalıklarıyla sunar. Siz de hemen şimdi kendiniz veya sevdikleriniz için en iyi krema torbası-pompası seçeneklerini tek bir tıkla satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.