Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Krep Makineleri

Kahvaltı sofralarına lezzet katan krepleri tam kıvamında ve hızlı biçimde hazırlamak için krep makinelerinden yardım alabilirsiniz. İşlevsel tasarımlarıyla kullanım kolaylığı tanıyan ürünler, kısa sürede krep yapmanıza olanak tanır. Türk mutfağında akıtma olarak bilinen krepleri, farklı malzemelerle hazırlayarak konuklarınıza da ikram edebilirsiniz. Tanınmış küçük mutfak aletleri markaları tarafından üretilen ucuz krep makinesi modellerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve hemen sipariş vererek kolayca satın alabilirsiniz.

Kolay Kullanımlı Krep Makinesi Modelleri

Ergonomik tasarımlı krem makinesi seçenekleri sadece krep değil pancake, galette, tortilla ve katmer gibi hamur işlerini yapmanıza da yardımcı olur. Hamur dağıtıcı ve krep pişirici modelleriyle tasarlanan krep makineleri mutfakta pratik çözümler sunar. Ölçekli hamur dağıtıcı kupa içerisine koyacağınız krep malzemenizi pişirici yüzeye dökerek pişirebilirsiniz. Ergonomik ve fonksiyonel tasarımlı hamur dağıtıcıları ise hazırladığınız hamuru istediğiniz ölçüde dökmek için kullanabilirsiniz.

Sanayi ve ev tipi krep makinesi olarak tasarlanan ürünlerin hem gazlı hem de elektrikli modelleri bulunur. Yapışmaz yüzeyle üretilen krep pişiriciler, hızlı biçimde ısınan kızgın yüzeyleriyle hazırladığınız malzemeyi tam kıvamında pişir. Kenarsız düz pişirme yüzeyine sahip olan makinelerde krep ve pancake malzemenizi kolayca alt üst ederek pişirebilirsiniz. Önce pişirme yüzeyini biraz yağlayıp iyice ısınmasını bekleyin. Kızgınlaşan yüzeye uygun miktarda hamur dökerek her iki yüzeyin de pişmesini sağlayın. Yoğun kıvamlı pancake hamurunuzu kalın, akışkan kıvamlı krep hamurunuzu ise ince dökerek hazırladığınız harcı kolayca pişirin. Tüm ailenin birlikte olduğu pazar kahvaltılarını kısa sürede pişireceğiniz lezzetli krepler, gözlemeler ve katmerlerle çeşitlendirebilirsiniz.

İşlevsel Krep Makinesi Modelleri

Krep makinesi modelleri paslanmaz çelik gövde ve teflon kaplama yüzey ile üretilir. Tek ve çift gözlü modelleri bulanan makinelerin gövdeleri, farklı renk seçenekleri sunarak zevkinize hitap eden ürünü bulmanızı kolaylaştırır. Hamur dağıtıcı sürahi ve pişirme makinesi ürünlerini kullanarak hem aileniz hem de konuklarınız için pancake, krep, katmer ve gözleme gibi yiyecekleri keyifle hazırlayabilirsiniz. Krep pişirme ürünleri otomatik termostat, paslanmaz çelik kasa, 30 – 40 cm pişirme çapı ve yüksek kalitede yapışmaz kaplama yüzey detayıyla üretilir. Ayarlanabilir ısı özelliği sayesinde farklı hamur işlerini rahatça pişirme olanağı tanır. Küçük krepler hazırlamak için yuvarlak bölmeli yüzeyle tasarlanan elektrikli krep pişiricilerden yardım alabilirsiniz. Bu tip ürünleri pancake, waffle, topkek, gofret ve cupcake yapmak için de kullanabilirsiniz.

Manuel çırpma özelliğiyle üretilen ergonomik tasarımlı hamur dağıtıcılar ile çırpma gerektiren soslar, hamurlar ve kremalar hazırlamanız artık çok kolay. Ürünler, hazırladığınız krep malzemesini eşit biçimde ve damlatmadan dökmenize yardımcı olur. Ölçü kabı olarak da kullanılan işlevsel ürünlerin tüm parçaları rahatça temizlenir. Gıda temasına uygun kaliteli şeffaf plastik malzemeden üretilen hamur karıştırma ve dökme makineleri, az yer kaplayan kullanışlı mutfak aletleri olmayı başarır.

Krep Makinesi Fiyatları

Krep makinesi fiyatları ürünlerin markasına, teknik ve tasarım özelliklerine göre değişim gösterir. Sanayi tipi krep pişirme makineleri, ev tipi ürün çeşitlerine oranla daha yüksek fiyatlıdır. Tüplü ve elektrikli ürün modelleri de farklı fiyatlar sunar. Ulaşılabilir elektrikli küçük mutfak aletleri fiyatlarıyla satılan ergonomik tasarımlı ürünleri uzun süre kullanabilirsiniz. Bütçe dostu krep makinesi fiyatı ile satın alabileceğiniz birçok ürün modelini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Krep pişirme makinesi satın alırken spatula ve hamur dağıtıcı sürahi almayı da ihmal etmeyin. Hamur hazırlama, çırpma ve dökme işlemlerini hızlı biçimde yapma fırsatı tanıyan ürünler, kolayca temizlenerek iş yükünüzü hafifletir. Hamur dağıtıcı ve pişirici ürün çeşitleri sunan en iyi krep makinesi modellerini uygun fiyat seçeneğiyle ÇiçekSepeti’nden satın alabilirsiniz.