İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Kron ÇiçekSepeti'nde!

2004 yılında kurulan Kron, bisikleti bir ulaşım aracı ya da hobi değil, “hayat tarzı” olarak görenler için ortaya koyduğu özel seçeneklerle yola çıktı! Kron, geride kalan 15 seneden bu yana Türkiye'nin bisiklet alanında gurur kaynağı olmaya devam ediyor.

Ortaya koyduğu yenilikçi üretim anlayışı ile bugüne kadar birçok ilke imza atan Kron, en beğenilen ürünleriyle ÇiçekSepeti'nde!.

Doğa Dostu ve Sağlıklı Bir Yaşam Tarzı Kron

Kron Bisiklet sürdürülebilir enerji, temiz çevre adına tasarladığı 'doğa dostu' ve yenilikçi modelleri ile geride bıraktığınız her metrede temiz havayı, özgürlüğü ve konforu hissedeceksiniz! Bisiklete binmenin sağlık açısından faydaları, uzmanlarca kanıtlanmıştır ve ciddi öneme sahiptir. Kron bisiklet tüm ürünleriyle kullanıcılarının yaşam kalitesini yükseltmek adına ergonomik tasarımlarıyla sağlıklı yaşamı destekliyor. Bisikleti bir araç olarak değil, yaşam tarzı olarak görenler için hayatın her anında, her yerde sizi varış noktasına götürecek özel tasarımlar sunuyor. Sınırları aşmak, bambaşka bir dünyaya adım atmak için Kron'la pedalınızı çevirmeye başlayın!

Kron bisiklet, modern bisiklet üretim anlayışının yanında sosyal programlarıyla bisiklet tutkusunu yaşatanlara destek olmaya da devam ediyor. Daha önce 'Doğa için Pedalla' projesi kapsamında 12.500 kilometrelik Türkiye-Japonya turunu tamamlayan Gürkan Genç’in yanındaydı. Marka bu sefer “Gelecek için Pedalla” projesi kapsamında 7 yılda 7 kıtayı pedallayacağı dünya turunda yine Genç için özel tasarlanmış Kron bisikletle destek veriyor.

Elektrikli bisikletler, dağ, yol ve trekking bisikletleri, katlanır, çocuk ve şehir bisikletleriyle her kesimden kullanıcıyı kucaklayan marka, ÇiçekSepeti'nde sizleri bekliyor. İndirimli Kron ürünleri, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasına özel kampanyalarla kolaylıkla satın almanız için sizleri bekliyor.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.