Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Tırnak Eti İticiler

Manikür ve pedikürün olmazsa olmazı olan tırnak eti iticiler, pratik kullanımı sayesinde kişisel bakım sürecini kolaylaştırır. Çok yönlü olarak kullanabileceğiniz bu ürünler, tırnaklardaki ölü derilerin temizlenmesine yardımcı olarak sağlıklı bir görünüm yaratır. Set halinde tercih edebileceğiniz gibi tekli olarak da satın alabileceğiniz bu tırnak bakım ürünleri, her ihtiyaca hitap eder. En iyi krong et itici seçeneklerine ÇiçekSepeti’nin birbirinden kullanışlı bakım aksesuarları arasından ulaşabilirsiniz.

Çok Yönlü Olarak Kullanılabilen Et İticiler

Tırnak eti itici tasarımlarında çift yönlü olarak kullanılabilen modeller de bulunur. Bu ürünlerin bir tarafı et itici olarak tasarlanırken diğer tarafta tırnak törpüsü yer alır. Bu sayede tek bir ürünle birden fazla manikür ve pedikür uygulaması yapabilirsiniz. Ürünün tırnak eti itici kısmıyla tırnak çevresindeki ölü derileri itebilirsiniz. Çatal tasarımlı tırnak iticiler arasına yerleştirdiğiniz ölü derileri hafifçe ittiğinizde bu kısımları tırnaktan kolaylıkla ayırabilirsiniz. Törpü bölümü, tırnaklarınıza oval ya da köşeli şekiller vererek bakımlı bir görünüm yaratmanıza yardımcı olur. Krong ve törpüleri minik kılıflarda taşıyarak bakım ürünlerinizin zarar görmesine engel olabilir ve uzun süreli bir kullanım elde edebilirsiniz.

Tırnak iticilerden yararlanarak oje sürmeden önce temel bir bakım sağlamış olursunuz. Tırnak etleri temizlenmeden oje sürdüğünüzde çok katmanlı kötü bir görünüm oluşabilir. Tırnak etlerinden arınmış tırnaklar, ojelerin kalıcı olmasını sağlar. Krong ve törpülerden yararlanarak tırnak yüzeyinin pürüzsüz ve sağlıklı görünmesini sağlayabilirsiniz. Set halindeki ürünleri inceleyerek ucuz krong et itici seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Setlerden Yararlanın

Manikür ve pedikür setleri içerisinde bulabileceğiniz tırnak eti iticiler, seyahat ve tatillerde ihtiyaç duyabileceğiniz bakım ürünleri arasındadır. Manikür ve pedikür setlerinde tırnak bakımınızı tamamlamanıza yardımcı olan tırnak makası, et pensi ve törpü gibi ürünler de bulunur. Özel çantasında muhafaza edebileceğiniz bu ürünler, yanınızda kolaylıkla taşımanız için küçük boyutlu seçenekler sunar. Birbirinden şık manikür ve pedikür seti çantaları, pratik kullanımının yanı sıra tarzınızı yansıtmanıza da yardımcı olur. Bakım salonlarında tercih edebileceğiniz bu ürünler, uygun koşullarda sterilize edildiğinde uzun ömürlü bir kullanım sunar. Paslanmaz çelik detaylarıyla tasarlanan manikür ve pedikür setleri, dayanıklı ürün seçeneklerinden oluşur. Farklı markaların tırnak bakım setlerini inceleyerek sizin için en ekonomik ve ucuz tırnak eti itici seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Tırnak eti iticiler ve törpüleri, koruma başlıklı tasarımlarla tercih ederek bu ürünleri tek başına da yanınızda taşıyabilirsiniz. Koruma başlıkları ürünlerin zarar görmesine engel olduğu gibi çantanızda ve eşyalarınızda hasar oluşmasının önüne geçer. Rengarenk tırnak itici seçenekleri, manikür ve pedikür uygulamalarına keyifli detaylar kazandırır.

Konforlu Tırnak Eti İticiler ÇiçekSepeti’nde

Tırnak eti iticiler ahşap, plastik ve çelik gibi materyallerden oluşur. Kişisel tercihinize göre dilediğiniz materyal seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Ahşap tırnak eti itici çubuk modelleri, kuaför ve bakım salonları gibi ortak kullanıma açık mekanlarda sağlıklı bir seçenektir. Tek kullanımlık olarak değerlendirilebilen bu ürünler, çeşitli bakteri ve enfeksiyonların kişiden kişiye bulaşmasına engel olur. Kişisel kullanımınız için çelik uçlu ürün seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Genellikle törpü içeren uçlarla tamamlanan bu tırnak eti iticiler, çok yönlü bir bakım deneyimi için idealdir. Plastik uçlu tasarımları, manikür ve pedikürünüz için hoş dokunuşlar yaratırken kullanabilirsiniz. Yaratıcı oje desenleri oluşturmak için ahşap veya plastik uçlu modeller, size kullanışlı çözümler sunar.

Manikür ve pedikür sürecinizi pratik dokunuşlarla tamamlamanıza yardımcı olan tırnak eti iticileri ÇiçekSepeti’nden satın alabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesi ve güvenli alışveriş seçenekleriyle ihtiyacınız olan tırnak bakım ürünlerine ulaşabilirsiniz.