Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kronometreler

Aktif olarak gerçekleştirdiğiniz koşu, dalış, tırmanma ve yürüyüş gibi sporlarda kronometre kullanarak daha bilinçli spor yapabilir ve kondisyonunuzu takip edebilirsiniz. Aktive süresi boyunca gerçekleştirdiğiniz performanstan haberdar olmanızı sağlayan bu cihazlar, sporun verimliliğini ve kalitesini artırır. Kronometreler, özelliklerine ve tasarımlarına göre farklılık gösterseler de fiyat olarak her kullanıcıya hitap eder. Hafızalı modellerden su geçirmez modellere kadar birçok kronometre modellerine, güvenilir alışverişin adresi ÇiçekSepeti ile hızlı bir şekilde ulaşabilir, tek tıkla sepetinize ekleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Zamanı Yönetmenizi Sağlayan Dijital Kronometreler

Çeşitli fonksiyonel özelliklere sahip olan kronometre modelleri, dijital ve analog olmak üzere birbirinden ayrılır. Dijital modeller, belirli zaman aralığını ölçmenin yanı sıra farklı göstergeleri ile kullanıcıların farklı deneyimler yaşamasına fırsat tanır. Bu dijital modellerde, alarm sistemi bulunur. Böylece belirlenen süre aralığı aşıldığında ürün, alarm verir ve kullanıcıları uyarır. Geri sayım, hatırlatma, takvim ve saat gibi çeşitli özelliklerle donatılan dijital ürünler, günlük hayatın birçok noktasında kolaylık sunar. Çok fonksiyonlu son model kronometrelerde koçluk özelliğine de rastlayabilirsiniz. Aynı zamanda bu tip cihazlarda 3 farklı hız ayarlama özelliğine de yer verilir. Pille çalışan analog modeller ise kullanım esnasında duraklamanın yapmaz ve yapılan etkinliğin yarım bırakılmasını engeller.

Kronometreler standart ve hafızalı olarak da çeşitlendirilir. Büyük bir artı sunan hafızalı kronometre çeşitleri, belirlediğiniz bir zaman aralığını kaydeder. 1 gün boyunca 100 tane süre kaydı yapılmasına fırsat tanıyan ürünler sayesinde gün içerisindeki performansını takip edebilirsiniz. Profesyonellere hitap eden, üst düzey kronometreler ise sadece dakika ve saat ölçümünü değil, saniye ve salise göstergeleri ile hassas bir ölçüm de yapar. Elde tutulan ya da boyuna takılan modellerin yanı sıra kol saati gibi kola takılan kronometre çeşitlerine de yer verilir. El kullanımı için üretilen modellerin avuç içine tam oturan bir tasarımları bulunur.

Planlı Çalışmaya Yardımcı Kronometre Modelleri

Yaptığınız aktivitelerde düzenli olarak kullandığınız kronometreler sayesinde performansınızın azaldığını ya da arttığını gözlemleyebilirsiniz. Bu sayede çalışma verimliliğinizi de artırabilirsiniz. Kronometreler, zamanın yönetilmesine de yardımcı olan cihazlardır. Geçmişe dönük incelemelerin yapılmasını sağlayan ürünler, ergonomik boyutları ve hafif yapıları ile hem günlük kullanımlarda hem de spor esnasında kolayca taşınabilir.

Kronometre modelleri, suyu dayanıklılık gösteren yapısı ve her türlü hava koşullarında gösterdiği yüksek performans ile beğeni toplamayı başarır. Genel olarak birçok ürün su geçirmez özelliğe sahip olsa da bazı modellerin su geçirmezlik seviyesi diğerlerine oranla daha yüksek olur. Deniz sporları ile ilgilenenler için uygunluk gösteren bu tip kronometreler arasında 5 bara kadar su geçirmezliği olan modelleri bulabilirsiniz.

Performansınızı Takip Etmenizi Sağlayan Kronometre Çeşitleri

Profesyonel sporcular veya müsabakalar için tasarlanmış olan fotoselli modeller, yüksek hassasiyetleri ile kullanıcıları en doğru sonuca ulaştırır. Farklı işlevsel özellikleri bulunan bu kronometreler kendi aralarında da farklı modellere ayrılır. Olimpik olan tasarımların birden fazla gösterge ekranı bulunur. Skor tabelası olarak da kullanılan bu ürünler, çok daha detaylı bir ölçüm gerçekleştirir. Hizmet ettiği amaç doğrultusunda diğer kronometrelere göre daha büyük şekilde tasarlanır. Böylece uzak noktadan bile kronometrenin üzerinde yazan sayıları net bir biçimde görebilirsiniz. Modeller arasında ayarlandıkları zaman sesli mesaj veren kronometre çeşitleri de üretilir. Kullanıcılara pratik bir süre sayma fırsatı sunan ürünler, kullanım kolaylığı sağlar. Özelliklerine göre birbirinden farklılık gösteren yüzlerce ucuz kronometre modellerine ÇiçekSepeti sayesinde hemen ulaşabilir, detaylı bir şekilde zamanı kontrol etme fırsatını yakalayabilirsiniz.