İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Küçükçekmece Çiçek Siparişi

Küçükçekmece çiçekçileri, ÇiçekSepeti’nde! Aynı gün teslim çiçek aranjmanlarından dilediğinizi online sipariş vererek sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Çiçek Sepeti, Küçükçekmece ilçesine canlı ve taptaze çiçekler gönderebilmeniz için Halkalı, Sefaköy, Cennet ve Yarımburgaz semtlerindeki sevdiklerinize en yakın çiçekçi dükkanları ile işbirliği yapıyor.

İstanbul - Küçükçekmece Çiçekçileri

İstanbul’un batı bölgesinde yer alan Küçükçekmece, aynı isimli gölün kenarında bulunuyor. Parklar, yürüyüş ve spor alanları ile mesire yerlerinin birleşmesiyle güzelleşen göl çevresi, size ve sevdiklerinize hoş vakit geçirebilmeniz için birbirinden güzel mekanlar sunuyor. Yarımburgaz mağaraları, doğal güzellikleri ve kültür merkezleriyle her ziyaretinizde farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Küçükçekmece doğal güzelliklerinin yanında tarihi mekanlarıyla da öne çıkıyor. Bunlardan en ünlüsü olan tarihi Küçükçekmece Köprüsü, ilçenin merkezinde yer alıyor ve turistik bir çekim merkezi olurken günlük hayatta kullanılmaya da devam ediyor. Tüm bu güzelliklerin çevresine kurulmuş olan semtteki capcanlı renkler ve eşsiz aranjmanlarla hizmet veren çiçekçilere Çiçek Sepeti Küçükçekmece adresinden kolayca ulaşabilirsiniz.

ÇiçekSepeti Küçükçekmece’de!

Özel günlerde sevdiklerinizi mutlu etmek için ÇiçekSepeti’nin aynı gün teslim çiçek siparişi ağı her geçen gün genişliyor. Canlı çiçeklerin tazeliğini en iyi şekilde koruyarak sevdiklerinize ulaşabilmesi için Küçükçekmece ÇiçekSepeti bayileri artık hizmetinizde. Bu sayede İstanbul’un batı tarafında çalışan ya da ikamet eden sevdikleriniz için online çiçek siparişini kolayca verebilir ve özel günlerde sevdiklerinizin yanında olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Saksı çiçeğinden bir buket güle, orkideden teraryuma yüzlerce çeşit ürün Küçükçekmece çiçekçilerinde sizin için hazırlanıyor. Anneler günü, doğum tebriği ve daha pek çok özel an için dizayn edilmiş farklı tasarımlar beğeninize sunuluyor. Canlı ya da yapay çiçek seçenekleri arasından size en uygununu kolayca bulabilirsiniz.

ÇiçekSepeti’nden hemen sipariş vererek Küçükçekmece’deki sevdiklerinizi bugün gülümsetin.

 

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.