İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Kudos ÇiçekSepeti'nde!

2002 yılında Çin'de kurulan Kudos markası, balıkçılık sektöründe geliştirdiği kaliteli ürünlerle tercih ediliyor. Balık avcılığı alanındaki ürün çeşitliliği ile dikkat çeken Kudos markası, şimdi ÇiçekSepeti'nde!

Oltalar, kamışlar, çantalar, sandalyeler, yelekler ve yemler… Balıkçılık ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız Kudos markasında sizi bekliyor. Profesyonel veya amatör anlamda balık avcılığı ile ilgilenen herkes, güvenilirlik ve kalite konusunda önde gelen Kudos markasını tercih ediyor. Siz de uygun fiyatlı Kudos ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Kullanışlı ve Dayanıklı Kudos Ürünleri

Balıkçılık alanındaki portföyü ile göz dolduran Kudos markası, olta kamışı kategorisinde yıllardır en çok sevilen markalar arasında yer alıyor. Kullanımı kolay olta kamışları üreten Kudos markası, kamışlarındaki hafifliği ile dikkat çekiyor. Böylece balıkçılık deneyiminizi daha iyi ve kaliteli bir hale getiriyor. Uzun ömürlü malzemeler kullanarak ürünlerini tasarlayan Kudos markası, bu alandaki başarısını herkese kanıtlıyor. İndirimli Kudos ürünleri, ÇiçekSepeti'nde sizi bekliyor! Kudos marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti'nde bulabilir ve kampanyalı Kudos ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Balıkçılık deneyiminde temel malzemelerin yanı sıra, rahatlık ve güven sunan çanta, sandalye gibi ürünleriyle de dikkat çeken Kudos; balık tutma deneyimini bir üst seviyeye çıkarmak isteyenlerin öncelikli markası oluyor. Siz de Kudos ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Kudos ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.