Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Kuklalar

Her yaşa ve zevke hitap etmeyi başaran kukla modelleri ile eğlenceli vakit geçirebilir ve hayalinizdeki sahneleri canlandırma şansını yakalayabilirsiniz. Kökeni oldukça geçmişe dayanan bu oyuncaklar, birbirinden farklı ufuk açısı figürleri ile dikkatleri üzerine çeker. Parmak boyu, ipli ve telli modelleri ile çeşitlilik sunan kuklalar, karakter tasarımları ve capcanlı renkleriyle de övgü toplar. Farklı oyuncak markaları tarafından titizlikle üretilen kukla modellerine ÇiçekSepeti ayrıcalıklarıyla uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Çocukları Eğlendiren En İyi Kukla Modelleri

Kuklalar geçmişin kültürünü yansıtan ve hayallerinizde canlanan masalları dışarı vurup sergilemenizi sağlayan başarılı oyuncaklar arasında yer alır. Kullanıcıların yaratıcı yönünü aktif hale getiren bu ürünler farklı modelleri ile her kullanıcının aradığını bulmasına yardım eder. Modelleri ile farklılık yaratan kukla çeşitleri arasında pille çalışan, hareket edebilen, şarkı söyleyen ve konuşan olmak üzere birçok özelliğe sahip ürünü bulabilirsiniz. Kuklalar aynı zamanda parmak kuklası, kol kuklası ve el kuklası olarak da çeşitlenir.

Parmak kukla modelleri, başparmak ya da işaret parmağına uygun olarak tasarlanır. Kolayca hareket edilebilen bu sevimli ürünler, küçük yapıları sayesinde özellikle bebeklerin ve küçük yaştaki çocukların ilgisini çeker. Son derece canlı renkleri ile çocukların beğenisi kazanan parmak kuklalar, panda, ayıcık, kedi, eşek, penguen ve dinozor gibi çeşitli figürlerde üretilir. Bu tarz ürünlerle küçük yaştaki çocuğunuzun hayvanları ve farklı objeleri tanımasına yardımcı olabilirsiniz. Bununla birlikte parmak kuklalar, çocuklar tarafından da pratik bir şekilde kullanılabilir. Pamuklu, peluş, penye ve keçeden kukla modelleri çocukların yaratıcılığının ve el becerisinin gelişmesini de destekler.

Geçmişi Günümüze Taşıyan Kukla Çeşitleri

Geçmiş yıllardan beri çocukların en sevdiği kukla modelleri arasında birbirinden eğlenceli figürlerin sergilendiği ipli seçeneklerde yer alır. Oyuncak görünümüne sahip olan ipli kukla modelleri, 20 cm, 30 cm ve 40 cm gibi boyutları ile diğer kuklalara nazaran daha büyük tasarlanır. Lisanslı seçenekleriyle kukla severlerin beğenisini kazanan ürünlerin içerisinde dünyaca ünlü film ve animasyon karakterlerinin figürleri bulunur. En sevilen karakterlerden biri olan pinokyo kukla çeşitlerine hayat vererek hem çocuğunuzu eğlendirebilir hem de yalan söylemenin kötü bir alışkanlık olduğu tatlı bir dille anlatabilirsiniz. Çocukların sevdikleri kahramanlarla diyaloğa haline girmesine olanak tanıyan ip kuklalar, farklı noktalarında bulunan ipleri sayesinde kontrol edilir. İp sayısının arttığı modeller, kuklanın daha fazla hareket edebilmesini sağlar. Hayal gücünün gelişmesini sağlayan ve yaratıcı hikayelerin üretilmesine katkıda bulunan ürünler arasında kaşık kukla modellerine de rastlayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Birbirinden Farklı Kukla Modelleri ÇiçekSepeti’nde!

Farklı modelleri ve tasarımları ile her kullanıcıya hitap eden kukla modelleri arasında kendi kuklasını yapmak isteyenlere özel hazırlanmış setler de bulunur. Bu setlerin içinde yer alan bir sürü eğlenceli çıkartmalar, yapıştırıcılar ve kukla malzemeleri ile çocuğunuzun hayalinde kuklayı yapmasına fırsat verebilirsiniz. Bunun yanında çocuğunuzla birlikte verimli vakit geçirebilirsiniz. Dayanıklı yapıları ve antibakteriyel özelliğe sahip olan kuklalar, birinci sınıf kaliteli malzeme kullanılarak üretilir. Kumaş olan modellerin yıkanabilir olması ise bu kuklaların en çok tercih edilen oyuncaklardan olmasına neden olur. 30 derecede yıkayabileceğiniz kumaş kuklaları, minik bebeğinizin oynaması içinde güvenle satın alabilirsiniz. Kukla fiyatları, ürünlerin modeline, tasarımına, malzeme kalitesine, tek ya da set halinde satılmasına göre değişiklik gösterir. Her bütçeye hitap eden fiyat aralığı her ebeveynin çocuklarını mutlu edebilmesine fırsat verir.

Soyut düşünmeye ve hayal kurmaya katkıda bulunan ucuz kukla modellerini ÇiçekSepeti ile hemen satın alabilirsiniz.