İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Kül Tablaları

Kül tablası modelleri sigara izmaritlerini toplamanın yanı sıra yaşam alanlarının dekorasyonuna katkı sağlar. Modellerin her biri ekonomik fiyatları sayesinde en hesaplı dekoratif objeler arasında yer alır. Sigara izmaritlerini bir arada saklamak çevre duyarlılığı için de faydalı olur. Eviniz veya işiniz için doğru modeli seçmek isterseniz ÇiçekSepeti’nde yer alan kaliteli ve ucuz kül tablası seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Kül Tablası Seçenekleri ve Özellikleri

Cam kül tablaları hem dekoratif görünümü hem de kolay temizlenebilir özelliği sayesinde en popüler seçenekler arasında yer alır. Çoğu modeli ihtiyaç duyduğunuz zaman herhangi bir nemli bezle silebilir veya bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Benzer şekilde seramik kül tablası modellerini de temizlemeniz kolay olur. Yapısı gereği bu modeller, oldukça kırılgan olabilir. Ancak, çağdaş ve alternatif bir görünüm sunar. Son dönemlerin en popüler seçeneklerinden birisi de silikon kül tablası modelleridir. Silikonun yanmaz özelliği nedeniyle sigara içenler için pratik kullanım sağlar. Cam seçeneklere göre temizlenmesi kısmen daha zor olmasına rağmen bir bezle silinmesi yeterli olur. Silikon küllüklerde rengarenk tasarımlar ve çakmak ekleme aparatlarıyla birlikte kullanılan seçenekler bulabilirsiniz.

Farklı Özelliklerdeki Kül Tablası Modelleri

Her modelin farklı özelliğinin bulunduğu kül tablasını kullanım alanını değerlendirerek seçebilirsiniz. İş yerleriniz için sigara içenlerin sayısına bağlı olarak, belirli büyüklüklerdeki dış mekan kül tablası seçeneklerine göz atabilirsiniz. Modern görünüm için cilalı alüminyum ve pirinç küllük seçeneklerini veya siyah parlak modelleri tercih edebilirsiniz. Ev için ise sade seramik tasarımları ve zarif deri kaplama küllük modellerini inceleyebilirsiniz. Eğer dekorasyonda sıra dışı görünümü seviyorsanız renkli camlardan yapılmış modelleri seçebilirsiniz. Bunların yanı sıra ev için dumansız kül tablaları en iyi seçenekler arasında yer alır. Bu modeller genellikle kapak ve gövde olmak üzere iki parçadan oluşur. Kapak, dumanın dışarı yayılmasını engeller. Tasarımcılar, modellerin çoğunun kapağında silikon, gövdesinde ise cam kullanır. Bu sebeple dumansız küllükler, sigara içenler için pratik kullanım sunar. Cep küllüğü ve taşınabilir kül tablaları da sigara içenler için kolaylık sağlar. Cep küllüğü modellerinde birkaç izmariti bir arada taşımanız için küçük bir bölme yer alır. Bu modeller cebinize ve çantanıza sığabilir. Yanmaz materyallerle üretilen bu ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Taşınabilir kül tablaları da benzer özellikler taşır. Anahtarlık olarak da kullanılabilen seçeneklerini bulabilirsiniz. Bu ürünler, sigara içen sevdikleriniz için iyi bir hediye seçeneği olabilir. Arabanızın bardaklıklarına sığacak farklı renk ve seçeneklerde araba kül tablası modellerini de inceleyebilirsiniz.

Her Zevke Özel Kül Tablası Tasarımları

Kül tablası çeşitleri dekoratif bir obje olarak sevdiklerinize hediye edebileceğiniz seçenekler arasında yer alır. Hoş bir görünüm sunan modelleri evinizde orta sehpa ve masa gibi yerlerin üzerine konumlandırabilirsiniz. Aşağıdaki seçeneklerle dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

  • Otantik bir küllük arıyorsanız, büyük ve camdan yapılmış küllüklere göz atabilirsiniz. Bu modeller ağır ve büyük olduğu için özen ister. Ancak sehpalara ve yemek masalarına hoş bir görünüm kazandırır.
  • Dekoratif pirinç ayaklı kare kül tablaları ve kristal modeller geleneksel stile katkı sağlar.
  • Bahçe veya balkon dekorasyonu için rüzgar geçirmez küllük modellerine göz atabilirsiniz. Bu ürünler metal gövdesi ve yuvarlak şekliyle hoş bir görünüm sunar. Yarı kapaklı veya tamamen kapaklı tasarımlarıyla külün dışarı savrulmasını engeller.

Birçok kül tablası arasından sevdiklerinize özel bir model seçmek istiyorsanız kişiselleştirilebilir ürünlere göz atabilirsiniz. Bu ürünlerin üzerine istediğiniz yazıyı veya fotoğrafı ekleyebilirsiniz. Kişiye özel küllükler de dahil olmak üzere tüm modelleri ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.