İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Kulak Burun Makası ve Tüy Alıcı

Kişisel bakım, birçok aşamadan oluşan ve detaylardan bütüne ilerlenen bir alandır. Her ufak detay aslında hem sağlıklı kalmanıza hem de iyi görünmenize yardımcı olacaktır. Burun ve kulak gibi hassas bölgelerin bakımı da kişisel bakımın olmazsa olmazları arasında yer alır. Bu bölgelerde ortaya çıkan tüyleri almak, hem acı verici hem de bazen zahmetli bir hal alabilir. Fakat, doğru ekipman kullanımı sayesinde acısız ve oldukça pratik bir şekilde kulak ve burun temizliğinizi yapabilirsiniz. Profesyonel hizmeti yaşam alanlarınızın konforunda rahatça almanızı sağlayan kulak, burun makası ve tüy alıcı makineler, pratik bir kullanıma sahiptir. Kulak ve burun bölgesinde ortaya çıkan istenmeyen tüyleri rahat bir şekilde temizlemenizi sağlarken aynı zamanda hassas olan bu bölgelere zarar vermez. Siz de kulak ve burun bakımınızı rahatça yapmak için kulak ve burun bakım ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Kulak ve Burun Bölgelerinde İstenmeyen Tüyleri Rahatça Temizleyin

Burun ve kulak bölgesinde ortaya çıkan istenmeyen tüyler, farklı yöntemlerle temizlenebilir. Fakat bu bölgeler, oldukça hassas olduğundan yanlış ürün kullanmak cildinize zarar verebilir ve canınızın fazlasıyla yanmasına neden olabilir.

 • Kulak ve burun bölgesinde işlem yapmak için kullanılan ürünler, özel olarak tasarlanan yapıları sayesinde istenmeyen tüylerin rahatça temizlenmesini sağlar. Elektronik olarak gelişmiş ürünler olduğu gibi burun makası ve tüy alıcı gibi farklı manuel ürünler de bu işlemler sırasında kullanılır.

 • Burun makası veya burun kılı makası olarak bilinen tüy alıcı alet, çelik gibi özel malzemelerden üretilir. Keskin yapısı sayesinde en ufak tüyleri bile rahatlıkla almanızı sağlar. Normal makaslara göre daha keskin olduğundan, kullanırken dikkat edilmesi gerekir. Burun içerisinde ve üzerinde ortaya çıkan tüyler el becerisi ile rahatça temizlenir. Bu sayede hem görünüm hem de rahat nefes alma açısından en iyi sonuç elde edilmiş olur.

 • Kulak temizlemek ve kulakların üzerinde çıkan tüyler için özel olarak tasarlanan makaslar, kullanım açısından oldukça pratiktir. Kulak bölgesi ile yanakların kulakla birleştiği kesimde yer alan tüyleri, makas yardımıyla rahatlıkla alabilirsiniz.

 • Küçük ve hassas bölgelerde rahat hareket etmeniz için tasarlanan burun kılı kesme makinesi, elektrikli, şarjlı veya pilli modellerle sunulur. Üç modelde de burun bölgesinde temizlik yapmak oldukça kolaydır. Cildinize herhangi bir zarar vermeden burun kıllarınızı kısaltabilir veya temizleyebilirsiniz.

 • Tüy alıcı makine olarak bilinen mikro başlıklı tüy temizleyiciler, burun dışında kulak ve yanaklardaki tüylerin temizlenmesinde mükemmel sonuçlar almanızı sağlar. Hızlı ve kolay temizlik imkanı sunan bu makineler, keskin bıçakları ile pürüzsüz ve temiz bir temizlik yapmanıza olanak tanır. Bazı modellerde bulunan LED ışık sayesinde ulaşılması zor bölgeler ve alanlardaki tüyleri rahatça görebilir, temizleyebilirsiniz.

 • Tüy temizleyici makineler, cilt üzerinde kızarıklık ve tahriş oluşmaması için özel olarak tasarlanır. Uç kısmında kullanılan başlıklarda cildin tahriş olmasını engelleyen malzemeler kullanılmaktadır. Bu sayede burun ve kulak bölgesinde herhangi bir sorun yaşamadan rahatça kullanabilirsiniz.

Burun ve Kulak Temizleyici Makinelerin Sunduğu Avantajlar 

Oldukça hassas olan burun ve kulak bölgesi, yapısı gereği çabuk kızarabilen bölgelerdir. Bu bölgelerde işlem yaparken dikkatli olmak gerekir. Çünkü yanlış bir hamle canınızın yanmasına neden olabileceği gibi cildinizde hasar kalmasına da sebep olabilir.

 • Burun ve kulak bölgesinde yapılan bakım işlemleri genellikle profesyoneller tarafından gerçekleştirilir. Fakat tüy alıcı makineler sayesinde yaşam alanınızın konforunda rahatça bakımınızı yapabilir, istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz.

 • Oldukça kompakt tasarımları bulunan tüy alıcı makineler, rahatlıkla her yere götürülebilir. Pilli ve bataryalı olan modelleri elektrik olmadığı yerlerde kullanmaya devam edebilirsiniz. Tatil ve seyahatlerde herhangi bir sorun yaşamanız halinde cihazı çıkarıp anında sorunu çözmeniz mümkündür.

 • Burun ve kulak bölgesinde gereğinden fazla bulunan veya uzayan tüyler rahatsızlık vermeye başlar. Kaşıntı, bölgede kızarıklık ve çirkin görüntü gibi şikayetlerin önüne geçmek için tüy alıcı makinelerle temizlik yapabilirsiniz.

 • Kulak ve burun bölgesinde gözle net görünmeyen ama gün ışığında ortaya çıkan tüyleri mikro başlıklar sayesinde rahatlıkla temizleyebilirsiniz.

 • Batarya ömrü uzun olan tüy alıcı makineler, şarjları bittiğinde prize takılı olarak çalıştırılabilir. Bu sayede işlem sırasında yarım kalma korkusu yaşamazsınız.

Kulak ve burun bölgesinin bakımında kullanabileceğiniz tüy alıcı makineleri ÇiçekSepeti’nde bulabilir, uygun fiyatlarla hemen sipariş edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.