İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Burun ve Kulak Tıkacı

Su sporlarıyla ilgili olanların sıklıkla kullandığı kulak ve burun tıkaçları performans artıran aksesuarlardır. Kulak ve buruna su kaçmasını engelleyerek rahat yüzmenize yardımcı olur. Hem profesyonel hem de amatör yüzücülerin çantalarında bulunması gereken burun ve kulak tıkacı çeşitleri farklı renk ve modellerde sunulur. Tekrar tekrar takabileceğiniz kullan at kulak ve burun tıkacı çeşitlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Kulak ve Burun Tıkacı Modelleri

Havuzda ya da denizde yüzerken kulağınıza su kaçmasını istemezsiniz. Kulak hassasiyeti olanlar için kulak içine su kaçması acı verici bir süreç olabilir. Son derece pratik bir biçimde kullanabileceğiniz kulak tıkacı yüzme sırasında size konfor sağlar. Yumuşak silikon uçlara sahip olan kulak tıkaçları ağrı ve acı hissine engel olur.

Havuz burun tıkacı amatör ve profesyonel yüzücüler için farklı biçimlerde tasarlanır. Suyun altındayken nefesinizi daha rahat tutmanıza yardımcı olan bu ürünler hijyen açısından da oldukça faydalıdır. Kulak ve burun tıkaçları çocuklar ve yetişkinler için özel olarak üretilir. Keyifli bir yüzme deneyimi için kulak ve burun tıkaçlarından yararlanabilirsiniz.

Kulak ve Burun Tıkacı Kullanmanın Faydaları

Suda takla atmayı seviyorsanız kaliteli bir burun ve kulak tıkacına ihtiyacınız olabilir. Yüzme burun tıkacı takla sırasında burnunuzdan içeri su girmesini önler. Bu sayede hareketinizi daha doğru biçimde tamamlayabilirsiniz.

Deniz burun tıkacı ve kulak tıkacı serbest yüzme stili için de oldukça faydalıdır. Kafa hareketleriniz sırasında rahat hissetmek için kaliteli bir tıkaçtan yardım alabilirsiniz. Havuz ve deniz suyu yüzücülerin kulak ve burunlarında çeşitli sağlık sorunlarına yol açabilir. Tıkaç kullanarak bu sorunların yaşanmasına engel olabilirsiniz.

Kaliteli Kulak ve Burun Tıkaçları ÇiçekSepeti’nde

Su geçirmez modellerin yanı sıra ses geçirmeyen kulak tıkacı çeşitleri de vardır. Kaliteli bir uyku süreci geçirmek için kulak tıkaçlarını kullanabilirsiniz. Kulak tıkacı ses geçirmez özelliği sayesinde çalışırken dikkatinizin dağılmamasını da önler.

Kulak ve burun tıkaçlarını tek tek alabileceğiniz gibi ikisinin bir arada yer aldığı setler halinde de bulabilirsiniz. Burun ve kulak tıkacı fiyat olarak her bütçeye uygundur. Kaliteli kulak ve burun tıkacı çeşitlerini ÇiçekSepeti üzerinden satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.