Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kulaklık Çoklayıcılar

Sevdiklerinizle aynı duyguları paylaşmak ister misiniz? Hoparlör ve mikrofon gibi farklı sistemler, kulaklık girişinden çıkan sesi jaklara vermekle yükümlüdür. Ses donanımlarının daha fazla kişi tarafından kullanılması için gereken kulaklık çoklayıcı, 3.5, mm jak girişine sahiptir. Aux çıkış özelliği olan kulaklık çıkışı çoğaltıcı hoparlörlerden ses aktarımı yapabilmenizi sağlıyor. Hoparlör girişine takıldığı zaman daha kaliteli ses almanızı sağlayan kulaklık girişi çoklayıcı ile stereo kalitesini yaratabilirsiniz. Siz de tüm telefon kulaklık çoklayıcı, modelleri ile her yerde kesintisiz müzik dinleyebilir ve film izleyebilirsiniz. 

Kulaklık Çoklayıcıyla Müziğin Keyfini Çıkarın!

Geniş kullanım alanı sağlayan kulaklık mikrofon çoklayıcı, özellikle kalabalık ortamlardaki işlevselliği ile öne çıkıyor. Öğrencilerin sunumlarında ve projelerde kullanılan mikrofon kulaklık çoklayıcı hem dinleme  hem de konuşma ayrıcalığı sağlıyor. Dişi ve erkek olarak iki farklı başlığı olan mikrofon ve kulaklık çoklayıcı, ince tasarımıyla öne çıkıyor. Cep telefonları, tablet, dizüstü bilgisayar ve mp3 çalarlar için uygun olan kulaklık çoğaltıcı aparat, oyun ve video deneyimleri için harika çözümler sunuyor. İnce konnektör tasarımı sayesinde istediğiniz netlikte ses çıkışı sağlıyor. 

Fonksiyonel Özellikteki Kulaklık Çoklayıcılar

İnce ve minimal tarzıyla her ortama ayak uyduran 3.5mm kulaklık çoklayıcı, aux portu olan tüm cihazlarla eşleşiyor. Aparatlar sık kullanımda oluşabilen korozyona karşı dirençli kaplamalara sahiptir. Tek kulaklık olan cihaz girişlerini ikiye çıkarabilen kulaklık jak çoklayıcı, basit kullanımıyla işlevsellik yaratıyor. Kalitesi ve kullanımda sağladığı konforla tercih edilen kulaklık çoklayıcı kablo detayı sayesinde her ortamda rahatlık sağlıyor. Ses kalitesini artıran stereo kulaklık çoklayıcı hem dinleme hem de konuşma sırasında daha fazla netlik  oluşturuyor. 

Kulak Çoklayıcı Çeşitleri ÇiçekSepeti’nde!

Farklı kullanımlar için değişen uzunluklara sahip kulaklık çoğaltıcı, stereo ses kalitesini en üst seviyede vermeyi başarıyor. Kaliteli malzemelerden yapılan aparatlar her kullanımda en iyi sonuca ulaşmanızı destekliyor. Kullanımınıza konfor ve pratiklik katmaya destek olan kulaklık çoklayıcı satın almak için ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpezesini keşfedebilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte paylaşım yapmak ve anı yaşamak için satın alacağınız kulak çoklayıcı fiyatları size özel avantajlarla ÇiçekSepeti üzerinden sipariş verilebiliyor. Dilerseniz kulaklık çoklayıcı öneri ve tavsiyeleri doğrultusunda istediğiniz özellikteki ürünler arasından seçim yapabilirsiniz.