İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Kulaklıklar

Kulaklık; bilgisayar, akıllı cep telefonu, tablet gibi elektronik ürünleri her gün kullanan insanlar için vazgeçilmez cep telefonu aksesuarları arasında yer alır. Yediden yetmişe herkesin müzik dinlemek, sesli kitap takip etmek ve telefonla konuşmak gibi farklı amaçlarla başvurduğu ürün, ulaşılabilir fiyat skalası ile her bütçeye hitap etmekte. Cep telefonu ve aksesuarları üretimi yapan her marka, kendi kulaklık modellerini sizlerin beğenisine sunar. Bu modeller arasından herkes kendi kullanım sıklığına, yaşam tarzına ve bütçesine uygun bir seçim yapabilir.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte günlük hayatın vazgeçilmezi haline gelen kulaklıkların birçok çeşidi, tüm elektronik cihazlara adapte olabilir. Bununla birlikte, sadece belli marka cihazlara uyum sağlayan çeşitler de mevcut. Kablolu, kablosuz, mikrofonlu gibi çeşitleri bulunan bu kullanışlı ürünün değişik renk, tasarım ve modeldeki yüzlerce çeşidine, nitelikli markaların koleksiyonlarını bünyesinde barındıran ÇiçekSepeti’nden ulaşabilirsiniz.

Kablosuz Kulaklık Modelleri

Bluetooth sistemiyle çalışan kablosuz kulaklıkları kulağınızın içine yerleştirerek rahatça kullanabilirsiniz. Kablo karışıklığından sıkıldıysanız bluetooth kulaklık tam size göre. Pratik olmalarıyla öne çıkan bu ergonomik ürünü spor yaparken, yürüyüş esnasında ve yemek yaparken rahatlıkla kullanabilirsiniz. Telefonunuzu Bluetooth ile kulaklığa bağlayarak tüm ses dosyalarına erişmek mümkün. Bu modellerin hoparlörlü olanlarından telefonla konuşurken de yararlanabilirsiniz. Bu kulaklıklar, özel kutularında her zaman güvende. Kolay taşımanıza imkân veren bu özellik sayesinde ürünü çantanızda ve cebinizde kaybolma riski olmadan taşıyabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde plajda ve havuz kenarında müzik dinlemek için en ideal modellerden birisi olarak öne çıkar. Kablolara takılma sorunu yaşamadan özgürce müzik dinleyebilir, bir yandan günlük işlerinizi halledebilirsiniz. Gittikçe yaygınlaşan ve popüler olan bu tarzdaki bir ürün ile teknoloji trendlerini yakalayabilir, kullanım esnasında motive olarak kendinizi iyi hissedebilirsiniz.

Kulak Üstü Kulaklık Çeşitleri

Özellikle ses kaliteleri bakımından müzik dinlemeye son derece elverişli olan kulak üstü kulaklık çeşitlerini, evde, ofiste, toplu taşıma araçlarında ve daha birçok yerde kullanabilirsiniz. Kulağı kaplayan yumuşak yapısı ile konforlu bir deneyim sunan bu model ile müziğin ritmine kendinizi kaptırabilirsiniz. Over-ear ve on-ear olmak üzere kendi içinde iki çeşidi bulunan bu ürün, kablolu ve kablosuz seçenekler sunar.

Kulak üstüne takılan bu modeldeki bir ürünü seçtiğinizde, onu sırt çantasında veya geniş kol çantanızda taşıyabilirsiniz. Eğer taşıma imkânınız yoksa ürünü çalışma masanızda veya evde sabit bir haldeyken kullanmanız sizin için faydalı olur. Görünüm olarak çok sevimli duran ve değişik renk seçenekleriyle her zevke yönelik bir modeli bulunan bu ürünün şarj edilebilir olanlarına da göz atabilirsiniz.

En Kullanışlı Kulaklık Modelleri ÇiçekSepeti’nde!

Kablolu kulak içi kulaklıklar, en klasik modellerin başında gelir. Hafif ve küçük olmaları dolayısıyla yanınızda taşıyarak istediğiniz yere götürebileceğiniz bu ses ve müzik aksesuarını yüksek ses kalitesinden yararlanarak üst düzey verimle kullanabilirsiniz. Tüm bu modellerin dışında, bilgisayar oyunu tutkunları için vazgeçilmez olan oyuncu kulaklık çeşitleri de oldukça popüler. Siz de tüm ürünlerin görsellerini ve özelliklerini detaylı olarak inceleyebilir, ÇiçekSepeti’nin kullanışlı filtreleme sistemini kullanarak kriterlerinize uyan modelleri belirleyebilirsiniz.

Hangi ürünü seçeceğinize karar vermeden önce, önceliklerinizi iyi belirlemeniz en doğru seçim için iyi olabilir. Spor yaparken kullanmak için daha hafif olanlara, müzik dinlemek için ses kalitesi üst düzeydeki ürünleri seçebilirsiniz. Kardeşinize, yakın arkadaşınıza veya eşinize doğum gününde kullanışlı bir hediye vermek isterseniz, en iyi kulaklık fiyatlarını ÇiçekSepeti’nde keşfedebilir, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun kaliteli ve ucuz kulaklık modellerinden birisiniz sipariş verip kolayca satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.