İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Kullan At Ürünler

Tek kullanımlık ürünler, parti ve toplantı gibi aktivitelerde pratik kullanım sağlar. Ekstra temizlik süreciyle uğraşmadan düzenli bir ortamla buluşmanızı sağlayan kullan at ürünler, geniş ürün yelpazesi ile farklı ihtiyaçlara hitap eder. Seyahatlerde ve hijyenik ortamın korunması istenen durumlarda tercih edebileceğiniz kağıt havlu ve peçete gibi ürünler ofis, okul ve hastane gibi mekanlarda pratik çözümler sunar. Her ihtiyaca uygun kullan at ürünler ÇiçekSepeti’nde.

Partiler İçin Rengarenk Kullan At Ürünler

Özel günler için yaptığınız kutlamalarda tematik ve şık kullan at ürünlerden yararlanabilirsiniz. Kağıt ve plastik içerikli ürün seçeneklerine yönelerek çok sayıda tasarıma göz atabilirsiniz. Bardak, tabak, çatal ve bıçak gibi tek kullanımlık ürünler, kalabalık toplantı ve partilerde bulaşık problemi yaşamadan keyifli bir kullanımla buluşmanızı sağlar. Çocukların beğenisini kazanan popüler film ve dizi karakterlerinin yer aldığı tasarımlar, doğum günlerine rengarenk detaylar kazandırır. Yılbaşı kutlamalarına eşlik eden çam ağacı, geyik ve kar figürlerini içeren tek kullanımlık ürünler, dekoratif açıdan hoş bir görünüm yaratır. Kahve ve çay temalı tek kullanımlık bardaklar, aynı zamanda mutfak dekorasyonu için şık aksesuarlardır. Sıcak içecekler için kapaklı korumaya sahip bardak tasarımlarına göz atabilirsiniz. Böylece içeceklerin dökülme riskini azaltabilir ve güvenli bir kullanım elde edebilirsiniz. Sıcak içecekler için özel olarak üretilmiş ve yalıtım materyalleri arttırılmış ürünler, ellerinizin yanmasına engel olur. Bu özel tasarımlar ile içeceklerinizi daha rahat taşıyabilirsiniz. Çevre dostu olan bambu içerikli çay karıştırıcı ve pipet gibi ürünler, günlük kullanımda pratik ve hijyenik çözümlerle buluşmanızı sağlar. Hastane, okul ve kalabalık ortamlarda kullanabileceğiniz bambu ürünler, doğada sağlıklı bir şekilde çözünebilir. Doğal bir materyal olduğu için sağlığınız için de iyi bir tercihtir. Chopstick seçiminizi bambu ürünler arasından yaparak hem şık hem sağlıklı çözümler elde edebilirsiniz. Jelatinle ya da kağıt kılıflarla kaplanan kürdan seçenekleri, kalabalık ortamlarda pratik bir kullanım sağlar. Özel bir ambalajla kaplanan bu ürünler, hijyenik açıdan da koruma sağlar.

Hijyenik Medikal Kullan At Ürünler

Hijyenik çözümlere ihtiyaç duyduğunuzda plastik ve naylon içerikli eldiven seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Saç boyarken, hamur karıştırırken veya medikal uygulamalarda tek kullanımlık hijyenik eldivenleri tercih edebilirsiniz. Pudralı ürünler, medikal uygulamalarda ellerdeki terleme problemini en aza indirmek için idealdir. Çeşitli beden seçenekleri ile satışa sunulan eldivenler sayesinde sizin için en uygun ürünlere ulaşabilirsiniz. Tek kullanımlık maske çeşitleri ile virüs ve bakterilere karşı yüksek düzeyde koruma elde edebilirsiniz. Filtreli ve çok katlı hijyenik maske seçenekleri, özellikle de kalabalık ortamlarda maruz kalabileceğiniz virüs ve bakterilerle temas riskinizi azaltır. Kullan at maske seçeneklerini çeşitli markaların rengarenk tasarımları arasından tercih ederek tarzınızı da yansıtabilirsiniz.

Tek Kullanımlık Hijyen Ürünleri

Kağıt mendil, havlu ve ıslak mendil seçenekleri yolculuk durumlarında hijyenik avantajlar sunar. Toplu kullanıma açık olan hastane, okul ve ofis gibi ortamlarda da aktif olarak kullanabileceğiniz bu ürünlere çanta boy seçenekleri ile ulaşabilirsiniz. Her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz kullan at peçete ve ıslak mendil gibi ürünler, kişisel hijyeninizi sağlamaya yardımcı olur. 12, 20 ve 30’lu gibi taşınabilir sayıda seçeneklerle satışa sunulan kişisel hijyen ürünlerini antibakteriyel özellikli içeriklerle tercih edebilirsiniz. Zararlı mikroorganizmalara karşı kullan at çözümler sunan ürünler sayesinde yüksek oranda koruma sağlayabilirsiniz. Kişisel hijyeninizi korumaya yardımcı olan, kalabalık ortamlarda yiyecek ve içecek tüketimini kolaylaştıran ucuz kullan at ürünlerini ÇiçekSepeti’nde inceleyebilir, hemen sipariş edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.