Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Külot Slip

İç giyim kategorisinin en temel ürünüdür külotlar. Hem kadınların hem de erkeklerin dolabında ve alışveriş sepetlerinde olmazsa olmaz ürünler arasında yer alan külotlar, sizin için hem koruma hem de rahatlık sağlıyor. Farklı beden ve renk seçenekleri ile üretilen külot modelleri, vücut tipinize ve kullanım alanına göre çeşitlilik gösteriyor. Külotlar aynı zamanda farklı kıyafetlerin altına da giyiliyor. Bu nedenle dolabınızda farklı renklerde, desenlerde ve ölçülerde külot olmasında her zaman fayda var. Genellikle yedekli olarak satın alınan külotların, günlük giyimdeki yeri oldukça önemli. Günlük hayatın her anında size eşlik eden, bu nedenle teninizi tahriş etmeyen ve konforlu yapısı ile hareketlerinizi kısıtlamayan külot modelleri için ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilirsiniz.

Kadınlar İçin Külot Modelleri

Kadınlar için vazgeçilmez iç giyim parçaları arasında yer alan külotların birçok modeli bulunuyor. Bu modeller, kullanım alanına göre değişkenlik gösteriyor. Genel olarak günlük iç giyim ve fantezi iç giyim olarak ikiye ayrılan bu modeller, kadınların sıklıkla kullandığı parçalar arasında yer alıyor. Bu modellerden en çok tercih edilen külot modeli ise dantelli külot oluyor. Farklı renkte ve farklı kesimlerde özel olarak tasarlanan bu külotlar, kadınlar tarafından günlük hayatta da özel günlerde de rahatlıkla kullanılıyor. Doğru sütyen ile kombinlendiğinde şık bir takıma dönüşen dantelli külot modellerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Bedeninize ve tarzınıza en uygun külot modelini sepetinize ekleyebilir ve online sipariş yolu ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Kadınların en çok tercih ettiği diğer bir külot modeli ise slip külot oluyor. Slip parçalar, hemen her kıyafetin altına giyilebiliyor. Kadın iç giyim kategorisinin en feminen ve en güzel parçaları arasında yer alan slip külot çeşitleri, kadınlara gün içinde maksimum konfor ve hareket kolaylığı sağlıyor. Genellikle arka kısımları üçgen formunda olan bu külotlar, tasarımlarıyla da büyük beğeni topluyor. Külot modelleri bel yüksekliğine göre de değişkenlik gösteriyor. Kullanım ihtiyacınıza göre yüksek bel, normal bel ya da düşük bel külot çeşitleri için ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilirsiniz.

Erkekler İçin Külot Modelleri

Erkekler de en az kadınlar kadar iç giyimde konfora ve şıklığa önem veriyor. Erkekler genel olarak külot modelleri arasında boxer çeşitlerini tercih etse de, slip külotlar da yıllardır erkeklerin favorisi. Bedeni saran, kaymayı önleyen ve bu sayede gün içerisinde büyük oranda konfor sunan slip külot modelleri, erkeklerin dolaplarının vazgeçilmez parçaları arasında yer alıyor. Farklı renkte, desende ve bedende slip çeşitleri arasında erkeklerin en beğendiği modeller ise koyu renkli ve düz tasarıma sahip külotlar oluyor. Erkeklerin beden yapısına uygun olarak tasarlanan ve bu sayede hareketlerini kısıtlamayan slip külot modelleri, mevsime göre de büyük kolaylık sağlıyor. Terletmediği için özellikle yaz aylarında boxer yerine sıklıkla tercih edilen slip modelleri, tekli ya da çoklu paketleri ile şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Uygun Fiyatlı Külot Modelleri ÇiçekSepeti’nde!

Hem kadınlar hem de erkekler için dolaplarının olmazsa olmazsı külot çeşitlerini uygun fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Cinsiyet fark etmeksizin en rahat ve konforlu kullanıma sahip olan slip külot modelleri de, farklı tasarımlarla ve bedenlerle ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor. Külot modelleri genellikle çoklu paketler ile hazırlanıyor ve satışa sunuluyor. Siz de ihtiyacınıza yönelik sayıda ve bedende külot modeli için ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü sepetinize ekleyebilir ve online sipariş yolu ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.