Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Boks Kum Torbası ve Boks Standı Çeşitleri

Uzak doğu dövüş ve savunma sporları ile ilgileniyorsanız antrenmanlarınızda boks kum torbası ve standı kullanabilirsiniz. Antrenman kalitesini artıran ekipmanlar arasında sayılan kum torbası ve standları hem profesyonel hem de amatör sporcular için idealdir. Birebir mücadele sporu olan boks müsabakalarına kum torbaları ile çalışarak dayanıklılığınızı ve kondisyonunuzu artırabilirsiniz. Boks kum tobası, kum standı modellerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Boks Kum Torbası Özellikleri

Suni deri veya PVC dış yüzeye sahip olan kum torbaları boks antrenmanlarında size çeviklik ve dayanıklılık kazandırır. Standlı ve tek olarak sunulan kum torbalarını spor salonlarında ya da evinizde kullanabilirsiniz. Ayaklı modelleri tercih ederek kum torbanızı bahçenize yerleştirebilirsiniz. Kum torbalarını sadece boks için değil diğer sporlarda da kas gruplarını geliştirmek için kullanabilirsiniz.

Tekme ve yumruk alıştırmaları için kullanılan kum torbaları oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Seri vuruşlarda bile yüzeyinde deformasyon ya da yırtılma görülmez. Duvara monte edilebilen veya ayaklı boks standı modelleri ile birlikte kullanıldığında antrenman performansını artırır.

Boks Kum Torbası Standı Modelleri

Kum torbası standları duvara monte edilebilen ve ayaklı olmak üzere iki farklı şekilde karşınıza çıkar. Boks standı ayaklı modelleri portatif bir üründür. Kum torbasını dilediğiniz yere taşıyarak antrenmanınızı tamamlamanızı sağlar. Hızlanma egzersizleri için oldukça faydalı bir yardımcıdır.

Duvar boks standı çeşitleri tavana sabitlenerek kullanılır. Asma aparatıyla birlikte alacağınız duvar boks standlarını uygun gördüğünüz herhangi bir alana monte edebilirsiniz. Özel askı aparatı sayesinde standı duvara sıkıca sabitleyerek olası kazaların önüne geçebilirsiniz.

Kum Torbası Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kum torbası ve boks standları ev ortamı ve spor salonları için farklı özellikler kullanılarak tasarlanır. Antrenmanlarınızı evde yapacaksanız buna uygun bir model seçebilirsiniz. Boks kum torbası fiyatları ürün özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Antrenman yoğunluğu, ürün boyutu, dayanıklılık gibi kriterlere göre bütçenize uygun kum torbaları bulabilirsiniz.

Sadece yumruk çalışabileceğiniz bir ürün arıyorsanız profesyonel boks torbalarından yararlanabilirsiniz. Tekme çalışmaları için de kick boks torbaları daha uygun bir seçim olabilir. Ayaklı standlarla hem yumruk hem de tekme çalışmalarını kolayca yapabilirsiniz. Boks standı fiyatları tasarıma göre belirlenir. Uygun fiyatlı boks kum torbası, boks standı çeşitlerini ÇiçekSepeti’nden satın alabilirsiniz.