Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kumandalı Arazi Araç Çeşitleri

Kum, toprak, çamur ve taşlı alanlar üzerinde kullanabileceğiniz yapılara sahip olan kumandalı arazi araçları, birbirinden farklı özelliklerde üretilir. Çeşitli boyutlarda ve renklerde tasarlanan ürünlerle çocuklarınızın motor becerilerinin gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. Rahatlıkla yönlendirilebilen yapılara sahip olan oyuncaklar, tekli ve set olarak kullanıma sunulur. Farklı araç türlerinin tasarımları dikkate alınarak üretilen kumandalı arazi araçları ile çocuklarınızla birlikte eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Arazi araçlarına ilgi duyan kişilere hitap eden ürünler, küçüklerin el ve göz koordinasyon becerisini geliştirmesine yardımcı olur. Oyuncak severlerin beklentileri göz önünde bulundurularak tasarlanan en iyi kumandalı arazi araçlarını ÇiçekSepeti ile satın alabilir, oyun saatlerini daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Farklı Arazi Koşullarına Uygun Kumandalı Arazi Araçları

Özel kumanda panelleriyle kolaylıkla yönlendirebileceğiniz kumandalı arazi araçları, farklı motor güçlerinde üretiliyor. Yüksek çekiş sistemine sahip olan ürünlerle küçüklerin problem çözme becerisinin gelişmesine yardımcı olabilirsiniz. Ev ve park gibi alanlarda da kullanabileceğiniz birçok kumandalı arazi araç modeli, her türlü hava koşulunda hareket edebilecek yapılarda tasarlanıyor. Pilli ve şarjlı çeşitli seçenekler sunan oyuncaklar ile çocuklarınızla heyecan dolu dakikalar geçirebilirsiniz Odalarınıza dekoratif olarak da yerleştirebileceğiniz kumandalı arazi araçları, yüksek torklu alternatifleriyle kullanacağınız ortama göre seçim yapabilme fırsatı veriyor. 1:16, 1:18, 1:24 ve 1:43 gibi ölçeklerde üretilen ürünlerle off-road heyecanını hayatınızın her alanına taşıyabilirsiniz.

Engebeli arazilerde kullanabileceğiniz özel tekerlek tasarımlarıyla öne çıkan kumandalı arazi araçları, hız ayarlayabilme imkânı veren modelleriyle deneyiminizi artırıyor. Tekli ve set olarak birçok seçenek sunan ürünlerle piknik yaparken ya da kumsalda vakit geçirirken çocuklarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Sert plastik ve çeşitli metaller kullanılarak üretilen oyuncak arazi araçları; kırılma, aşınma, çizilme gibi deformasyonlara karşı dayanıklı formlarda tasarlanıyor. 90 derecelik engellerden kolaylıkla geçebilecek yapılara sahip olan ürünlerle istediğiniz performansı elde edebilir, küçüklerin oyun saatlerini daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Her Tarza Hitap Eden Kumandalı Arazi Araçları

Çocuklarınızın arazi araçları hakkında bilgi sahibi olmasına yardımcı olan birçok kumandalı arazi aracı, devrilmelere karşı geliştirilen süspansiyon sistemiyle deneyiminizi artırır. Işıklı ve renkli çeşitli alternatifler sunan ürünlerle hem kendi odanızı hem de miniklerin odasını istediğiniz şekilde tasarlayabilirsiniz. İstediğiniz yere kolaylıkla taşıyabileceğiniz kumandalı arazi araçları, hafta sonu tatillerinde çocuklarınızla yarış yapabilme imkânı veriyor. Kaymaya ve aşınmaya karşı dayanıklı büyük boyutlu lastiklere sahip olan ürünlerle ailecek kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Saatte 10 Km, 15 Km, 25 Km, 30 Km gibi hızlara çıkabilen oyuncak arazi araçları, yatay ve dikey kumandalı birçok seçenek sunar.

Farklı frekans aralıklarında üretilen kumandalı arazi araçları, birden fazla aracın olduğu alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Yüksek manevra kabiliyeti ile dikkat çeken ürünlerle çocuklarınızın keşif duygusunu ortaya çıkarabilirsiniz. 50 m, 100 m ve 150 m gibi çeşitli kontrol mesafelerine sahip olan oyuncak araçlar, arazi şartlarına göre yüksekliğini ayarlayabileceğiniz modelleri de var. Fırçalı ve fırçasız motor seçenekleri sunan ürünleri alırken sürüş yapacağınız alanın özelliklerini dikkate alabilirsiniz. Fırçasız motora sahip olan kumandalı arazi araçları, yüksek performanslı modeller arasında yer alıyor. Su ve çamur gibi alanlarda kullanmak için fırçalı motorla üretilen ürünleri tercih ederek küçüklerin gözlem becerilerinin gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Kumandalı Arazi Araçlarıyla Heyecan Dolu Dakikalar

Ucuz ve uygun fiyatlı çeşitli seçeneklere sahip olan kumandalı arazi araçları, bütçenize uygun modeli seçebilmenizi kolaylaştırır. Tasarımlarına ve özelliklerine göre birçok alternatif sunan ürünlerle çocuklarınızla birlikte keyifli vakit geçirebilir, gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. Üç yaş ve üzeri herkese hitap eden oyuncaklar, küçüklere hediye alırken ideal bir seçenek olarak yer alıyor. Patinajın önüne geçen tekerleklere sahip olan ürünler ile kumlu arazilerde daha iyi bir sürüş deneyimi yaşayabilir, istediğiniz hıza daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. Siz de birbirinden farklı yapılarda üretilen ucuz kumandalı arazi araçlarına ÇiçekSepeti ile ulaşabilir, seçtiğiniz modeli birkaç adımda sipariş verebilirsiniz.