İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Temizle

Filtrele

Kumandalı Oyuncak Araba

ÇiçekSepeti benzersiz hediye seçeneklerini sunarken çocukları da unutmuyor. Ailenizin küçük bireylerini ya da arkadaşlarınızın çocuklarını mutlu edebileceğiniz uzaktan kumandalı arabaların sayısız çeşidini ÇiçekSepeti'nde bulabilirsiniz. Dilerseniz bu oyuncakları içindeki çocuğu yaşatan yetişkinlere ya da oyuncak araba koleksiyonu yapan sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. İş makinelerinden spor arabalara ve hatta deniz araçlarına kadar geniş bir yelpazede sunulan uzaktan kumandalı oyuncak araba modellerini uygun fiyatlarıyla hemen sipariş verebilirsiniz.

Yüksek Tekerlekleriyle Dikkat Çeken Cipler

Büyük tekerlekli cipler, çocukların oyuncak arabalar içinde en çok ilgi gösterdiği model olarak öne çıkıyor ve farklı renklerle sunuluyor. Bu tarz bir oyuncak seçerek, çocuklara yağmur çamur demeden her türlü hava koşullarında rahatlıkla oynayabilecekleri dayanıklı bir hediye sunabilirsiniz. Yüksek çekiş sistemine sahip olan ve 90 derecelik zorlu dik engelleri bile kolayca aşarak yoluna devam eden Buggy Jeep'in uzaktan kumandalı ürünlerini inceleyebilirsiniz. Bu ürünün metal gövdeli siyah renklerini ya da kırmızı beyaz tasarımlarını da tercih edebilirsiniz. Yine yüksek tekerli Big Wheel modellerinin mavi ve sarı renkleri arasında bir seçim yapabilirsiniz. Uzaktan kumanda kontrolünün daha uzun menzillerde bile aktif olmasını isterseniz Rock Defender Off Road modellerini inceleyebilirsiniz. Çocukların sağlığı gözetilerek üretilen uzaktan kumandalı ciplerin daha birçok renk ve modelini ÇiçekSepeti'nde bulabilirsiniz.

Uzaktan Kumandalı Kamyonet ve İş Makineleri

Uzaktan kumandalı oyuncak araba seçenekleri arasında kepçe, dozer, kamyonet ve hatta beton mikseri gibi seçenekler de bulabilirsiniz. Üstün bir kontrol kumandası sunan mavi renkli beton mikseri ile çocuklara benzersiz bir hediye sunabilir ya da yüksek merdiven aksesuarı ile birlikte sunulan kurtarma aracını tercih edebilirsiniz. Canlı sarı renkleriyle dikkat çeken kepçe ve dozer gibi iş makinelerini de seçenekler arasında bulabilirsiniz. Detaylı bir tasarımla sunulan uzaktan kumandalı itfaiye araçlarıyla da çocukları heyecanlandırabilirsiniz. Farklı renkteki kamyonet ve iş makinesi oyuncaklarına ÇiçekSepeti'yle ulaşabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

Lüks Markaların Uzaktan Kumandalı Modelleri

Kapıları yukarı doğru açılan, keskin hatları ile göz dolduran ve canlı renkleriyle kendine hayran bırakan spor araba modelleri arasında birçok seçenek bulabilirsiniz. Dünyaca ünlü Lamborghini'nin turuncu ve sarı renkler ile sunulan, çocuklara farklı hamleler yapma imkanı tanıyan ve far ışıkları yanan modelleri ile benzersiz bir hediye sunabilirsiniz. Işıklı araba modelleri arasında 3 boyutlu ve hareketli ışık tasarımıyla sunulan Pasifik ürünlerini de bulabilirsiniz. Ünlü karakter Şimşek Mcqueen tasarımlarını ya da lego bloklarıyla sunulan ve çocuklara araç üzerinde değişiklik yapma imkanı vererek yaratıcılığı tetikleyen modelleri de tercih edebilirsiniz. Spor araba modellerini seçerken kendi yarış pistine sahip olan ürünlerden de faydalanabilirsiniz. Hem arabaya hem robota dönüşebilen uzaktan kumandalı oyuncakları da ÇiçekSepeti'nin geniş ürün yelpazesinde bulabilirsiniz.

Uzaktan Kumandalı Farklı Araç Tasarımları

Uzaktan kumandalı scooter'u üzerinde seyahat eden bebek oyuncaklarıyla kız çocuklarına özel bir armağan verebilirsiniz. Kask, dizlik ve dirseklik gibi güvenlik aksesuarlarıyla birlikte gönderilen bu oyuncak sayesinde çocuklara farklı oyunlar yaratma imkanı da sunabilirsiniz. Uzaktan kumandalı oyuncakların en yeni tasarımlarından olan drone arabalarını da uygun fiyatlarıyla bulabilirsiniz. Tekerleri 360 derece dönebilen ve hareketli ışıkları ile göz dolduran akrobat arabaları da tercih edebilirsiniz. Uzaktan kumandalı oyuncakların yalnızca tekerlekli versiyonlarını değil, deniz araçlarını da tercih edebilir ve uzaktan kumandalı bir yelkenliye sahip olabilirsiniz. Özellikle yaz günlerinde çocukların havuz ve plaj eğlencelerine bambaşka bir renk katabilirsiniz. ÇiçekSepeti'nin uygun fiyatlarından faydalanarak çocuklara benzersiz hediyeler sunabilir ve dilediğiniz ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.