İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Uzaktan Kumandalı Tekneler

Banyo yaparken veya denizde vakit geçirirken çocuklarınızın su ile haşır neşir olmasına yardımcı olan kumandalı tekne modelleri, gerçekçi detaylarıyla eğlenceli vakit geçirebilme imkânı tanıyor. Uzaktan kumandalı olarak üretilen ürünlerle küçüklerin koordinasyon becerisini geliştirmesine katkıda bulunabilirsiniz. Havuz ve göl gibi alanlarda da kullanabileceğiniz oyuncak tekneler, güçlü motor sistemleriyle büyük küçük birçok kişinin ilgisini çeker. Oyuncak tutkunlarının beklentileri dikkate alınarak üretilen ürünler ile küçüklerin oyun saatlerini daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Boyut ve tasarımlarına çeşitli seçenekler sunan en iyi kumandalı tekne modelleri ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor.

Birbirinden Farklı Tasarımlara Sahip Kumandalı Tekne Modelleri

Özel olarak tasarlanan kumanda panelleri sayesinde kolaylıkla yönlendirebileceğiniz kumandalı tekneler, çocuklarınızın problem çözme yeteneğinin gelişmesine de yardımcı olur. Su üzerinde hızlı bir şekilde hareket eden oyuncaklarla zamanınızı daha eğlenceli ve verimli geçirebilirsiniz. Kullanımı kolay yapılarda üretilen ürünler, küvet içerisinde yerleştirebileceğiniz boyutlarda da tasarlanır. Sürat teknesi, hız botu ve yat gibi seçenekler sunan kumandalı teknelerle sudan hoşlanmayan küçüklerin korkularından uzaklaşmasını sağlayabilirsiniz. Denizciliğe ilgi ve merak duyan kişilere hitap eden oyuncaklar, dekoratif olarak da kullanılabiliyor. 14 cm, 18 cm ve 28 cm gibi çeşitli uzunluklarda tasarlanan kumandalı araçlar, göl kenarında piknik yaparken keyifli vakit geçirebilmenize yardımcı oluyor.

Çocuklarınızın denizcilikle erken yaşta tanışmasına olanak veren kumandalı tekne modelleri, su üzerinde kalacak hafiflikte tasarlanıyor. Şarjlı ve pilli olarak kullanıma sunulan ürünlerle su kenarında çocuklarınızla heyecan dolu dakikalar geçirebilirsiniz. Devrilmelere karşı dengeli yapılarda tasarlanan birçok oyuncak tekne, dümeni sağa ve sola yönlendirebilme imkânı veren kaliteli dümen palaları ile deneyiminizi artırıyor. Portatif boyutları sayesinde yanınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz ürünlerle hafta sonu tatillerinizi daha zevkli bir hale getirebilirsiniz. Fırçalı motorlu ve fırçasız motorlu olarak sınıflandırılan kumandalı tekne çeşitleri, birbirinden farklı renklerde üretiliyor. Fırçalı ürünleri tercih ederek hem ses hem de performans açısından istediğiniz verimliliği elde edebilirsiniz.

Kullanımı Kolay Kumandalı Tekneler

Ergonomik kumanda tasarımlarına sahip olan kumandalı tekneler, sığ sularda yüzebilen alternatifleriyle aradığınız modeli bulabilmenizi kolaylaştırıyor. Yarış seti gibi çeşitli seçenekler sunan ürünlerle çocuklarınızın arkadaşlarıyla birlikte sosyalleşmesine yardımcı olabilirsiniz. Plastik ve metal gibi materyallerden tasarlanan oyuncak tekneler, paslanma gibi korozyonlara karşı dayanıklı yapılarda üretilir. Yüksek manevra kabiliyetine sahip olan ürünlerle motor enerjisini etkili bir şekilde kullanabilir, su üzerinde istediğiniz hareketleri rahatlıkla yapabilirsiniz. İçerisine su girmeyecek yapılarda tasarlanan oyuncak kumandalı tekne modelleri, güçlü sinyal sistemleri sayesinde farklı uzaklıklardan kontrol edilebilir.

Saatte 10 Km, 25 Km, 45 Km gibi hızlara çıkabilen kumandalı tekneler, tek ve çift motorlu çeşitli alternatifler sunuyor. Su akışına ve rüzgâra karşı direnç sağlayabilecek yapılarda tasarlanan ürünler ile yarış yaparken istediğiniz performansı elde edebilirsiniz. Özel frekanslarda üretilen oyuncak çeşitleri, birden fazla uzaktan kumandalı teknenin bulunduğu alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Işıklı tasarımlara ve gerçekçi detaylara sahip olan ürünleri dekoratif olarak tercih edebilir, odalarınızı istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Polis teknesi ve itfaiye teknesi gibi temalarda üretilen birçok kumandalı tekne modeli, çocuklarınızın keşif duygusunu ortaya çıkararak gözlem becerilerinin gelişmesine katkıda bulunur.

Her Tarza Hitap Eden Kumandalı Tekne Çeşitleri

Boyutlarına ve özelliklerine göre birçok seçenek sunan uzaktan kumandalı tekne fiyatları, tasarımlarına göre de değişir. Ucuz ve uygun çeşitli alternatiflere sahip olan ürünler arasından seçim yaparken kullanmak istediğiniz alanı göz önünde bulundurmalısınız. Renkleri ve fonksiyonları ile çocukların ilgisini çeken kumandalı tekne modelleri, farklı yaş gruplarına özel olarak üretiliyor. Güvenli yapılarda tasarlanan ürünler ile çocuklarınızla beraber keyifli ve eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Her bütçeye hitap eden ucuz kumandalı tekne çeşitleri, kendinize uygun oyuncağı seçebilmenizi kolaylaştırıyor. Siz de birbirinden farklı özelliklere sahip olan ürünlere ÇiçekSepeti ile ulaşarak sipariş verebilir, hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.