Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Kumbaralar

Para biriktirmeyi eğlenceli hale getiren kumbara tasarımları, dekoratif açıdan şık detaylar sunan ürün seçeneklerinden oluşur. Çocuklara özel tasarımları tercih edebileceğiniz gibi tematik ve dekoratif açıdan güzel aksesuarlar ile buluşabilirsiniz. Kamufle olabilen yaratıcı tasarımlar hem hoş hediye seçenekleri hem de şık dekoratif aksesuarlar sunar. Kitap, kahve kupası ve kutu görünümüne sahip tasarımlar ile paranızı yaratıcı detaylarla biriktirebilirsiniz. Çeşitli boyut ve materyal seçenekleriyle satışa sunulan kumbara modellerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Kumbaralarda Nostaljik ve Şık Detaylar

Radyo ve retro araba modelleri gibi tasarımlarla birleştirilen kumbaralar hem para biriktirmek için kullanışlı aksesuarlar hem de dekoratif objeler sunar. Realistik görünüme sahip bu ürünler, yaşam alanınızdaki nostaljik atmosferi vurgulamaya yardımcı olur. Hobi ve çalışma odası gibi alanları dekore ederken bu şık ve tematik aksesuarlardan yararlanarak göz alıcı stillere imza atabilirsiniz. Çeşitli boyut seçenekleri ile tercih edebileceğiniz retro ve vintage kumbara tasarımları içerisinden eskitilmiş modellere ulaşabilirsiniz. Bu sayede yaşam alanınızda şık dokunuşlarla nostaljik detaylara yer verebilirsiniz.

Çeşitli sloganlar içeren kumbara modelleri, size ilham veren sözlerin her zaman gözünüzün önünde olmasına yardımcı olur. Çalışma masası ve raf sistemlerinde hoş bir görünüm yakalayan bu ürünler rengarenk tasarımlarıyla yaşam alanınıza canlı dokunuşlar kazandırır. Çok parçalı kumbara modellerini tercih ederek birbiriyle uyumlu sloganları yaşam alanlarınıza taşıyabilirsiniz. Ahşap ve porselen gibi materyal seçenekleriyle ulaşabileceğiniz sloganlı tasarımlarla pozitif mekanlar yaratabilirsiniz.

Yaratıcı ve Esprili Kumbara Tasarımları

Pille çalışan çok sayıda kumbara tasarımı içerisinden yaratıcı ve esprili modellere ulaşabilirsiniz. Para yutan panda, ışıklı modeller, karanlıkta parlayan seçenekler ve çok parçalı ürün tasarımları ile mekana eğlenceli detaylar kazandıran kumbaralarla buluşabilirsiniz. Geniş tasarım yelpazesi sunan kumbaralar, sevdikleriniz için yaratıcı hediye seçeneklerine sahiptir. Doğum günü, yılbaşı kutlaması ve yeni iş tebriği gibi kutlamalarınıza esprili bir hava kazandırmak için birbirinden şık kumbara modellerinden ilham alabilirsiniz.

Dalgıç başlığı gibi özel bir figürü yansıtan kumbara modellerinden çok sayıda tematik tasarımlarına kadar birçok modeli bulabilirsiniz. Böylece yaşam alanlarınızı kişiselleştirmeniz kolaylaşır. Kişisel beğenilerinizi ve zevklerinizi yansıtan tematik kumbara modelleri ile kullanışlı ve şık aksesuarlara sahip olabilirsiniz. Porselen, ahşap, metal ve plastik materyallerle tasarlanmış kumbaralar, her tarza hitap eden dekoratif ürün seçenekleri sunar. Çocukların beğenisini kazanan popüler dizi ve film karakterlerini kumbara tasarımlarında bulabilirsiniz. Fermuarlı, çıtçıtlı, kilitli ve kapaklı rengarenk kumbara modelleri ile çocukların severek kullanabileceği ürün seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Çok Yönlü Kullanılabilen Kumbaralar

Yenilikçi kumbara tasarımları, çok yönlü olarak kullanılabilen ürünler içerir. Fotoğraf çerçevesi olarak da kullanabileceğiniz kumbara seçenekleri üzerinde çeşitli sloganlar yer alır. Böylece beğenilerinizi yansıtan kumbara modeline ulaşabilirsiniz. Popüler sloganlar, kitap alıntıları ya da şarkı sözleri içeren çerçeveli kumbaralarla duygularınızı estetik dokunuşlarla ifade edebilirsiniz. Kasa şeklindeki kilitli kumbaralar, paranızı güvenli bir şekilde biriktirmenizi sağlar. Kitap tasarımlı realistik modelleri kütüphanenizde sergileyerek kumbaranızı yaratıcı bir şekilde saklayabilirsiniz.

Mutfak dekorasyonu ile uyumlu olan kahve kupası görünümlü kumbaralar, eğlenceli bir kumbara saklama yöntemiyle buluşmanıza yardımcı olur. Kahve ve kupa rafında sergileyebileceğiniz bu tasarımlar, aynı zamanda dekorasyon stilinize hoş bir hava kazandırır. Mini fıçı tasarımlı kumbaralar da mutfak dekorasyonuyla bütünleşebilen aksesuar seçenekleri sunar. Bu tasarımlar, çalışma odası ve salon gibi alanların stiliyle de uyumlu bir görünüm yakalar. Birbirinden şık ve ucuz kumbara modellerine ulaşabilirsiniz. Yaratıcı ve dekoratif kumbara tasarımlarını hem sevdikleriniz hem kendiniz için ÇiçekSepeti’nden hemen sipariş edebilirsiniz.