Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kumtel ÇiçekSepeti'nde!

1972 yılında Kayseri’de kurulan Kumtel markası, günümüzde yerli üretim yapan markalar arasında ilk sıralarda yer alıyor. İnovatif ve en son teknolojiler ile geliştirilen Kumtel marka ürünler, hemen her evde kendine mutlaka yer buluyor. Kumtel markası, kaliteli ürünleri ile şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Kurulduğu yıl Türkiye’de ilk defa yerli telefon ve kumbaralı telefon gibi özel ürünleri geliştiren Kumtel markası, 1976 yılında girdiği ısıtıcı sektörünün en çok bilinen markaları arasında olmayı başarmıştır. Isıtıcı sektöründeki başarısı ile pazarda öncü bir konuma gelen Kumtel markası, kaliteyi ulaşılabilir kılan ürünlerin altına imza atmıştır. Siz de uygun fiyatlı Kumtel ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Performansı Yüksek Kumtel Ürünleri

Konvektör ısıtıcı, fanlı ısıtıcı, quartz ısıtıcı gibi birçok farklı ürünü ile ısıtma konusundaki ihtiyaçlarınızı karşılayan Kumtel markası; evde, ofiste ve diğer yaşam alanlarınızda kolayca kullanmanız için özel olarak tasarlanan ürünlere sahip. Kumtel markası, ısıtıcıların yanı sıra pişirici ürünleriyle de dikkat çekiyor. “Pişirmek ve Isıtmak Bizim İşimiz” söylemi ile öne çıkan Kumtel markası; fırın, ocak, davlumbaz, ankastre seti, ayaklı barbekü ürünlerinde de kalitesiyle göz dolduruyor. İndirimli Kumtel ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Kumtel marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Kumtel ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Hemen herkesin bildiği ve kullandığı markalar arasında yer alan Kumtel; pişiricileri ve ısıtıcıları ile yaşam alanlarınızda size eşlik ediyor ve ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Siz de Kumtel ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Kumtel ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.