Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Künye

İster yavru köpeğiniz için isterseniz de uzun yıllardır birlikte yaşadığınız tüylü arkadaşınız için seçin, Çiçeksepeti birbirinden sevimli künye çeşitleri sunuyor. Köpeğinizin kaybolması sorununa karşı içinizin rahat etmesini sağlayan künyelerin üzerine iletişim bilgilerinizi ekleyebilir ve kişisel diğer detayları kaydedebilirsiniz. Böylece tüylü dostunuzun güvenle dışarıda gezmesine izin verebilirsiniz. Köpeğinizin cinsine ve kişiliğine uygun birbirinden yaratıcı ve sevimli künye modellerini hemen şimdi Çiçeksepeti'nin ayrıcalıklı fiyat ve kampanya seçenekleriyle satın alabilirsiniz. 

Sevimli Dostunuza Özel Künyeler Çiçeksepeti'nde!

Tüylü dostlarınızı her an yanınızda tutmak istiyor olabilirsiniz. Ancak sizden uzaklaşması durumunda da güvenliğinden emin olmak için tasmalarına künye takarak çözüm üretebilirsiniz. Özel olarak geliştirilen köpek tasması künyelerine hayvanınızın adını ve kendi telefon veya adres gibi kişisel bilgilerinizi ekleyebilirsiniz. Köpeğinizin sevimli görümünü daha da vurgulamak için de çok farklı objelerle süslenmiş künye seçenekleri bulunuyor. Romantik ve sevimli bir görünüm için kalp şeklindeki figürleri veya en sevdiği oyuncağa benzer bir objeyi de köpeğinizin boynuna ekleyebilirsiniz. Eğlenceli mottolarla süslenen künye çeşitleri sayesinde köpeğinizin mesajlar vermesini de sağlayabilirsiniz. Lazer kesim yazılarla süslenmiş künyeleri yalnızca tek bir gün içerisinde kişiselleştirebilirsiniz. Arkadaşlarınız, aileniz veya sevdiklerinizin tüylü dostları için jest yapmak istediğinizde de mükemmel birer hediye alternatifi olan künyeleri, Çiçeksepeti fırsatlarıyla keşfedebilirsiniz. 

Evcil Hayvanınızı Koruyun

En sevecen ve korumacı evcil hayvanlar bile tasmalarından sıyrılarak kaybolma tehlikesi yaratabiliyor. Yeri doldurulamayan sevimli dostlarınızı her an korumanız ve takip etmeniz mümkün olsa da en kısa sürede size ulaştırılması için tedbir alabilirsiniz. Kişiselleştirilmiş köpek künyeleri, başkalarının sevimli arkadaşınızı tanımalarına veya iletişim bilgileri üzerinden sizlere kavuşturulmasına yardımcı oluyor. Paslanmaz çelik ve sağlam kilit yapısından oluşan bu ürünler, kolayca tasmadan sıyrılmayacak şekilde tasarlanıyor. Güvenlikli ve sağlam yapıdaki künyeleri dilerseniz yerinden çıkararak bilgiler ekleyebilirsiniz. Köpeğinizi mutlu ve güvende tutmak için harika bir fırsat yaratan künyeleri kendi isimleriyle ve sevdiği objelerle de süsleyebilirsiniz. Aynı zamanda köpeğinizin cinsini temsil eden eğlenceli figürlere sahip köpek künyesi seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Paslanmaz çelik, plastik, pleksi, gümüş ve hatta deri malzemelerden oluşan bu künye türleri, uzun süre dayanacak şekilde üretiliyor. Her türlü çevresel koşula karşı uzun süre dayanacak şekilde kaliteli malzemelerden tasarlanan künye modellerini ister kendi sevimli köpeğiniz, isterseniz de sevdiklerinizin tüylü dostları için kolayca sipariş edebilirsiniz. 

Tüylü Dostunuz İçin En Doğru Ürünü Seçin

Sevimli dostlarınızın ismiyle kişiselleştirilmesi bakımından özel malzemelerden üretilen künyeler, dokuma halkalarla tasmaya kolayca geçirilebiliyor. Düşmemesi için özel olarak klipsli ve sağlam yapıdan oluşan bu ürünleri sipariş etmeden önce köpeğinizin ölçülerine uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Çeşitli kalınlıklarda tasarlanan bu etiketlerin bazıları tasmanın türüne ve ölçüsüne göre ayarlanabilir formda sunulur. Ayarlanabilir halkaları sayesinde tüylü dostunuzun rahatça kullanabileceği şekilde de özelleştirilebiliyor. Büyük veya küçük harfli şekilde yazılabilen bu etiketleri satın alırken satıcıya sevimli arkadaşınızın ismini belirtmeniz yeterli. Çiçeksepeti'nde isimle kişiselleştirilmiş künyelerin yanı sıra köpeğinizin cinsine uygun künye modelleri de bulunuyor. Labrador, Bulldog, Maltese Terrier, Cocker, York Shier Terrier, Golden Retriever, Sibirya Kurdu ve Cavalier King Charles gibi farklı cinsler için özel olarak tasarlanan künye seçeneklerini de keşfedebilirsiniz. Ücretsiz teslimat ve hızlı kargolama fırsatlarıyla özel bir hediye satın almanıza yardımcı olan Çiçeksepeti sayesinde hem minik dostlarınızın güvenliğini sağlayabilir hem de sevdiklerinizin yüzünde bir tebessüm yaratabilirsiniz. Hemen şimdi sevimli dostunuza uygun künye seçenekleri arasından dilediğiniz modeli Çiçeksepeti ayrıcalıklarıyla sepetinize ekleyebilirsiniz.