Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kürek ve Iskarmoz

Çeşitli firmalar şişme bot sahiplerinin işini kolaylaştıran birtakım deniz araç parçaları üretir. El pompası, dönebilir montaj adaptörü, bot taşıma tekerleği, kürek, bot kılıfı, ıskarmoz, bayrak direği ve bayrak tutucu gibi birçok eşya şişme bot parçaları olarak değerlendirilir. Bu parçaların her biri farklı bir amaca hizmet eder. Kürekler şişme bot araçlarının en temel parçasını oluşturur. Bu parçalar botun belirli bir istikamet doğrultusunda ilerletilmesini sağlar. Kürek kullanılmadığı takdirde bot deniz akıntısına kapılıp gider. Denizciler şişme botlarını en az 2 adet kürek sopası kullanarak yönlendirir. Ancak şişme botun büyüklüğüne göre kürek sayısının da artması gerekebilir. Çünkü bir hayli geniş ve büyük ebatlı botlar için 2 adet kürek yetersiz kalır. İsterseniz kürek çeşitleri ve fiyatları hakkındaki bilgilere ÇiçekSepeti üzerinden ulaşabilirsiniz.

Şişme Botlara Uygun Kürek ve Iskarmoz Parçaları

Şişme botların çeşidine göre kullanılan deniz araçlarının özellikleri de değişir. Eğer kendi şişme botunuzla uyumlu olan parçaları bulmak istiyorsanız ürün çeşitlerini daha yakından inceleyebilirsiniz. Farklı uzunluklara sahip kürek modelleri arasından tercih yapabilirsiniz. Kürek sopalarının ana malzemesi suya karşı dayanıklılık özelliği bulunan alüminyum olur. Alüminyum kürek çeşitleri uzunluklarının yanı sıra pala genişliği, çap ve ağırlıkları bakımından da değişiklik gösterir. Iskarmoz parçası ise şişme botların kenarına yerleştirilerek kürek takmaya yarar. Bu parçalar küreğin sabit bir şekilde durmasını sağlar ve denize düşmesini engeller. 140, 150 cm gibi farklı uzunluklara sahip kürek çeşitlerini ve ıskarmoz parçalarını ÇiçekSepeti üzerinden sipariş edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Kürek ve Iskarmoz Parçaları ÇiçekSepeti’nde!

Deniz aracı parçaları arayan kişiler en uygun fiyatlı ve indirimli ürünleri nereden alabileceklerini merak ederler. Bu kişiler ÇiçekSepeti’ni ziyaret ederek kürek ve ıskarmoz fiyatları ile alakalı tüm indirimlere kolayca ulaşabilir. ÇiçekSepeti şişme bot ve aksesuarları bakımından uygun fiyatlı birçok seçenek barındırır. Burada yer alan kürek çeşitlerinin bazıları çift tarafı olur. Yani alüminyum sopanın her iki ucunda da kürek takılır. Bazı sopa çeşitlerinin ise sadece tek bir tarafında kürek bulunur. Çok çeşitli kürek fiyatları ve daha birçok deniz aracının fiyatını ÇiçekSepeti üzerinden öğrenebilirsiniz.