Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kurukahveci Mehmet Efendi

1871 yılında Kurukahveci Mehmet Efendi’nin önderliğinde başlayan ve devam eden Türk kahvesi kültürü hem Türkiye’de hem de diğer ülkelerde büyük bir öneme sahip. Taze çekilmiş çekirdeklerin aroması ile bu lezzet sizi harika bir güne hazırlayabilir. Sabahları bir fincan kahve içerek güne başlamak size çok iyi gelecek. Her yudumda benzersiz kahve lezzetine ulaşmak için ÇiçekSepeti üzerinden indirimli Kurukahveci Mehmet Efendi kahvelerini satın alabilirsiniz.

Her Yudumda Bulacağınız Zengin Lezzet: Kurukahveci Mehmet Efendi

Kurukahveci Mehmet Efendi ürünleri ile sabahları güne başlamak, gün ortasında enerji toplamak ve gün sonu yorgunluğunuzu atmak çok kolay. Yüksek kaliteli Arabica türü kahve çekirdeklerinden özenle ve taptaze çekilen Türk kahvesi, günün her anında size eşlik edebilir. Kurukahveci Mehmet Efendi Türk kültürünün temsilcisi olan Türk kahvesinin yanı sıra, farklı kahve çeşitleri ile markasını geliştirmiştir. Kurukahveci Mehmet Efendi güvenilirliği ile filtre kahve, press pot ve espresso gibi dünya kahvelerini evinizde ağırlayabilirsiniz. Her bir kahve çeşidi özel ambalajlarında doğru koruma koşulları göz önünde bulundurularak sunulur. Farklı yörelere ait bu kahveler özenle ve özel teknikler kullanılarak kavrulur.

Geçmişten bugüne gelen ustalığın yanı sıra gelişen teknolojiden faydalanan Kurukahveci Mehmet Efendi, öğütüldüğü günden itibaren son kullanma tarihine kadar size taze ve lezzetli kahveler sunar. Kolombiya’ya özgü kahve çekirdekleriyle Press pot ve 7 farklı içerik ile özel olarak hazırlanan Espresso kahvesi ile farklı dünya tatlarını deneyimleyebilirsiniz. Öte yandan, Kurukahveci Mehmet Efendi’nin hazırladığı yüksek kaliteli Fransız kakaosu ile hem içeceklerinize hem de yiyeceklerinize eşsiz bir tat katabilirsiniz. ÇiçekSepeti tüm Kurukahveci Mehmet Efendi fiyatları üzerinde oldukça rekabetçi. Kurukahveci Mehmet Efendi kampanya ve indirim haberlerini takip ederek en lezzetli kahveleri oldukça uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlı Kurukahveci Mehmet Efendi ürünleri için ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilirsiniz.