İPTAL

Kurumsal Müşterimiz Olmak
İster Misiniz?

ÇiçekSepeti, kurumsal müşterilerine özel ayrıcalıklar sunuyor. İndirimlerden logolu ürün çalışmalarına, size özel hizmetlerle tanışmak, kurumunuza özel ayrıcalıklardan faydalanmaya başlamak için aşağıdaki formu doldurun, sizi hemen arayalım.

Kurumsal Etkinlik ve
Organizasyonlar

ÇiçekSepeti olarak, ofis aktiviteleri, açılışlar, terfi kutlamaları, toplantı ve etkinlikler gibi kurumsal organizasyonlarınızda; doğum günü ve düğün gibi kişisel aktivitelerinizde size özel ürünler tasarlıyor ÇiçekSepeti kalitesiyle çeşitli alternatiflerle destek oluyoruz. Planladığınız organizasyonun gerçekleşmesi için, istediğiniz tasarımları hizmetinize sunuyoruz.

Müşteri ve İş
Ortaklarına Hediyeler

Firmanız, personeliniz, müşterileriniz ve iş ortaklarınız için kişiye özel olarak tasarlanmış, her biri birbirinden renkli ve çeşitli alternatiflerle hazırlanmış hediye seçenekleri sunuyoruz.

Geniş kurumsal hediye yelpazemiz ile, dilediğiniz tarzda çalışmalar gerçekleştiriyor, zengin içerikler sağlıyoruz.

Personel
Teşvik

Happy hourlarınızda, doğum günü, terfi kutlamalarında ve çalışanlarınızın motivasyonunu arttırmak amaçlı düzenlediğiniz tüm özel günlerde ÇiçekSepeti ailesi olarak bizler de aktif rol oynuyor, geniş ürün yelpazemizi hizmetinize sunuyoruz.

Personelinize Çiçek, BonnyFood ve Hediye ürünlerimizin tamamında ayrıcalıklar tanımlayabiliyoruz.

Geniş ve renkli kurumsal ürün çeşitlerimizle çalışanlarınızı
ve iş ortaklarınızı mutlu etmek için bize ulaşın.
Sizi Arayalım
KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.