İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Kuş Yemliği ve Kuş Suluğu

Kuş türleri, gaga yapılarına uygun yemlik ve suluk kullandıklarında daha rahat beslenebilir. Manuel tasarımların yanı sıra yem ve suyu otomatik olarak kaplara aktaran seçenekleri tercih edebilirsiniz. Yemlik ve sulukların geniş tasarım yelpazesi, farklı kuş türleri için konforlu ve pratik beslenme alanları yaratmanıza yardımcı olur. En iyi kuş yemliği ve suluğu seçeneklerine ÇiçekSepeti ile ulaşabilirsiniz.

Her Kuş Türüne Uygun Beslenme Alanları

Kuş türlerinin gaga yapıları birbirinden farklı olduğu için yemlik ve sulukların da buna göre seçilmesi gerekir. Güvercin besliyorsanız güvercinlerin gaga anatomisine uygun tasarımları tercih ederek minik dostlarınızın daha rahat beslenmesini sağlayabilirsiniz. Güvercin sulukları geniş kapasitesi sayesinde bol miktarda su depolamak için idealdir. Bu sayede güvercinler, uzun süre boyunca su ihtiyacını karşılayabilir. Geniş depolama haznesi sunan ürünler, uzun süre boyunca yalnız kalan minik dostlarınızın kesintisiz bir şekilde beslenmesine yardımcı olur.

Kümes hayvanları için özel olarak tasarlanmış yemlik ve suluklar, birden fazla hayvanın bir arada su içmesini kolaylaştırır. Bu sayede hem yer tasarrufu elde edebilir, hem de kümes hayvanlarına rahat bir beslenme alanı sunabilirsiniz. Kanarya ve saka kuşu gibi türler için kafeslere entegre edilebilen mini suluklar idealdir. Suyun günlük olarak tazelenmesini pratik hale getiren işlevsel tasarımlar sayesinde kuşların her zaman taze su kaynağına ulaşmasını kolaylaştırabilirsiniz. Rengarenk tasarımları inceleyerek kuşların keyifle vakit geçireceği capcanlı yaşam alanları hazırlayabilirsiniz.

Kuş Yemliği ve Suluğu Setleri

Kuşların ve kümes hayvanlarının daha ucuz ve ekonomik beslenme alanlarına sahip olması için set halinde tasarlanan modelleri inceleyebilirsiniz. Kuş suluğu ve yemliğine ihtiyaç duyuyorsanız birbirini tamamlayan ve şık tasarımlar sunan modellerle ucuz seçeneklere yönelebilirsiniz. Salma suluk olarak da bilinen modeller, su azaldıkça içme bölmesinin dolmasını sağlar. Bu sayede kuşlar en rahat şekilde su kaynaklarına ulaşır. Temizleme kolaylığına sahip salma sulukları günlük olarak hijyenik hale getirebilirsiniz. Çeşitli depolama kapasitelerine sahip ürün seçenekleri ile minik dostlarınızın ihtiyacınıza uygun miktarda su depolayabilirsiniz.

Geniş tasarım yelpazesine sahip kuş yemliği seçenekleri kapaklı, üzeri açık ve salma modellerden oluşur. Kuşlarınız daima taze yem kaynaklarına ulaşsın istiyorsanız salma kuş yemliği seçenekleri ihtiyacınıza hitap eder. Yem azaldıkça hazneye dolan taze yemler, kuşlarınızın sağlıklı ve temiz yemlerle beslenmesine yardımcı olur. Yemleri günlük olarak tazeleyecekseniz üzeri açık tasarımlar pratik bir kullanım sunar. Bu tasarımlar sayesinde kabuklu yem kalıntılarını üfleyerek minik dostlarınızın taze yemler tüketmesini kolaylaştırabilirsiniz. Kalıntı bırakan yemler için elekli modeller de idealdir. Yarı kapalı modeller sayesinde yemleri toz ve diğer etkenlerden koruyabilirsiniz.

İşlevsel Kuş Sulukları ve Yemlikleri ÇiçekSepeti’nde

Yenilikçi yemlik ve suluk tasarımları ile kuşlar için pratik beslenme alanları yaratabilirsiniz. Elekli yemlikler, yem kalıntılarının elenmesini sağlayarak kuşların taze yemlere ulaşmasını kolaylaştırır. Yem kalıntılarını düzenli olarak temizleyerek kuşlarınızın dilediği zaman taze yemler tüketmesini sağlayabilirsiniz. Birden fazla kuş aynı yaşam alanını paylaşıyorsa çoklu yemliklerden yararlanabilirsiniz. Farklı kuş türlerine özel yemlik seçenekleri, en rahat ve konforlu beslenme alanları için idealdir. Bu tasarımlar, minik aparatlar yardımıyla kafese entegre edilerek işlevsel bir kullanım sunar. Tercihinize göre plastik, ahşap ya da çelik tasarımlara yönelebilirsiniz. Set halindeki ürünler, ekonomik beslenme çözümleri yaratmanıza yardımcı olur.

Farklı kuş türlerine ve kümes hayvanlarına konforlu beslenme alanları hazırlamanızı sağlayan ucuz kuş yemliği ve suluğu modellerine ÇiçekSepeti ile hemen ulaşabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin aynı gün teslimat fırsatından yararlanarak minik dostlarınıza birbirinden işlevsel beslenme aksesuarları sunabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.