İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Küspeler

Genellikle gübre ve yakacak olarak kullanılan küspe, hayvan besiciliği ve balık avcılığında da yem olarak sıklıkla tercih edilir. Farklı bitki, tohum ve meyvelerin artıklarından hazırlanan küspeler, sazan başta olmak üzere birçok balık türünün avlanmasında kullanılır. Değişik tat seçenekleri bulunan ve farklı şekillerde üretilen küspe çeşitlerini ÇiçekSepeti üzerinden inceleyebilirsiniz.

Farklı Özellikleriyle Küspe Çeşitleri

Küspe nedir sorusunun yanıtı özellikle balıkçılıkla uğraşanlar tarafından merak edilebilir. Küspe; suyu ve yağı çıkarılan bitki, tohum ve meyve artıklarına verilen isimdir. Kullanım alanları çok geniş olan küspeler, uygun fiyatlı balık yemlerinin arasında yer alır. Balık yemi olarak kullanılan küspeler genelde mısır tanelerinden oluşur. Kavun ve çilek aromalı küspeler de balıkların ilgisini çeken tatlar sunar. Küspe çeşitleri farklı boy ve şekillerde üretilerek her türlü ihtiyaca cevap verir. Küspeler arasında küp, silindir, delikli veya deliksiz gibi farklı çeşitler bulunur. Balık tutmaya gitmeden önce farklı küspe çeşitlerini inceleyerek avlamak istediğiniz balığın türüne göre seçim yapabilirsiniz.

Avlanmayı Zahmetsiz Bir Hale Dönüştüren Küspe Özellikleri

Balık avlarken kullanılan ekipmanlar kadar tercih edilen yemler de büyük öneme sahiptir. Doğru yem seçimi yapıldığı takdirde balık avlamak oldukça kolaylaşır. Küspe çeşitleri yem olarak birçok balığın avlanmasında etkili sonuç sağlar. Balıkçılar açısında küspe faydaları fiyat, dayanıklılık ve pratiklik olarak sıralanabilir. Balık yakalamak sabır gerektiren bir iştir. Bu yüzden küspe ne kadar süre suda dayanır merak edebilirsiniz. Küspe çeşitlerinin erimesi, suyun sıcaklığına bağlı olarak değişebilmekle beraber oldukça uzun sürer. Dolayısıyla bu yemler balıkçılıkla uğraşanlara tasarruflu kullanım olanağı sunar. Olta iğnesine takılması pratik ve kolay olan küspeler, fiyat açısından da en uygun yem çeşitleri arasında bulunur. İsterseniz hazır kasnaklı küspeli el oltası takım setlerini daha pratik bir kullanım için tercih edebilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden Hesaplı Küspe Fiyatları

Uygun seçeneklere sahip olan küspe fiyatları her bütçeye hitap eder. Hesaplı ve kullanışlı bir yem olduğu için balıkçılar tarafından sıklıkla tercih edilen küspe çeşitlerini ihtiyacınız doğrultusunda değişik gramajlarda satın alabilirsiniz. Farklı malzemelerden hazırlanarak sunulan küspelere en hesaplı fiyat seçenekleriyle ÇiçekSepeti üzerinden sipariş vererek sahip olabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.