Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kütahya Porselen

Yılların ustalığıyla Kütahya Porselen, geleneksel ve modern tasarımı tek potada eriterek kullanıcı odaklı ürünlerini sofralara taşıyor. Geniş koleksiyonuyla Kütahya Porselen, sizleri ÇiçekSepeti sayfasında bekliyor!

Kaliteli, şık ve uzun ömürlü parçalarıyla evinizin farklı alanlarında yaşamınızı güzelleştirecek, uygun fiyatlı Kütahya Porselen marka ürünleri bu sayfa içerisinde bulabilir, dilediğiniz an kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Tüm Evinizi Süsleyecek Kütahya Porselen Ürünleri

Kütahya Porselen, yalnızca porselen yemek takımlarıyla değil, porselen obje ve sofra aksesuarları ile de evinizi renklendiriyor. Siz de dekorasyonunuza en uygun ürünleri ÇiçekSepeti kolaylığıyla keşfedebilirsiniz.

Mutfak ve sofra bizlerin hayatında bambaşka bir yer kaplar. Sevdiklerimizle paylaştığımız lezzetli sofralar anılarımızı daha da unutulmaz kılar. Fakat yemeklerin lezzzetine lezzet katan, seneler geçse de damak ve akıllarda yer etmesinin bir sebebi daha var; özenle hazırlanan masaların şık ve pratik olması! Tasarladığı her üründe biz kullanıcılarının bu ihtiyacından yola çıkan Kütahya Porselen, 1970’ten beri sofralarımıza konuk oluyor. Markanın ürünleri yalnızca şıklık yaratmakla kalmıyor, yemek masalarında konfor yaratarak yemek zamanlarımızı güzelleştiriyor.

Kütahya Porselen, yemeğin mutfaktan sofraya olan yolculuğunu da es geçmiyor. Yemek hazırlanan mutfak gereçlerininin yemeğinizin tadını doğrudan etkilediğini bilen marka, az çabayla çok lezzet sağlayabileceğiniz mutfak araçlarını da geniş ürün yelpazesinde bulunduruyor. Siz de mutfakta pratiklik kazandıran tüm ürünleri ÇiçekSepeti ayrıcalığı ile inceleyebilirsiniz.

Büyük kutlamalardan günlük kullanıma, tüm sofralarda kullanabileceğiniz stilistik züccaciye koleksiyonuyla Kütahya Porselen, ev ve mutfak aksesuarları söz konusu olduğunda gereksinim duyacağınız şık parçalar sunar. Özgün tasarımlı ürünleriyle hem zamansız hem de trendlere uygun parçaları bir arada üretir. Siz de klasik ve modern tasarımları ahenkle buluşturan, zarif ve uzun ömürlü Kütahya Porselen ürünleri sepetinizi süslemeye de aday!