Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Kutu Oyunları

Evde keyifli zaman geçirmek için kutu oyunlarını tercih edebilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte evinizin konforlu ortamında eğlenerek boş zamanlarınızı keyifli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Yılbaşı geceleri, sömestr dönemleri, hafta sonları aile ve arkadaşlar ile keyifli vakit geçirmek için kutu oyunları en iyi seçenekler arasında. Monopoly, Bingo, Satranç, Anlat Bakalım, Tombala gibi birçok farklı kutu oyununu ÇiçekSepeti’nde uygun fiyat seçenekleri ile sepetinize ekleyebilirsiniz. 

Dikkat Geliştiren Oyunlar

Kutu oyunlarının dikkat yeteneğini ölçen setleri ile eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Jenga, Hızlı ve Dikkatli, Süper Doktor gibi oyunlar ile çocuğunuzun el ve göz koordinasyonun sağlıklı gelişmesine yardımcı olabilir. Hafıza kartları çocuğunuzun dikkat süresini artırarak ve hafıza gelişimine katkı sağlayabilir. Kutu oyunları oynarken eğlenen ve öğrenen çocuğunuz, kazanma duygusu ile özgüvenini pekiştirebilir. Bu oyunlar sayesinde çocuğunuzun hem bedensel hem zihinsel gelişimini destekleyebilirsiniz. İletişim yeteneğine katkı sunan kutu oyunlarıyla verimli ve eğlenceli vakit geçirmek sizleri mutlu edecek.

Arkadaşlar ile Eğlenceli Bir Etkinlik

Hafta sonu, yaz tatili veya boş vakitlerinizde arkadaşlarınız ile keyifli zaman geçirmek için kutu oyunlarından faydalanabilirsiniz. Domino, Satranç, dama, bilardo, okey ve tavla gibi oyunlar ile rekabetin tadını çıkarabilirsiniz. Aile ve arkadaş ortamlarında herkesin eğlenmesine destek olan bu kutu oyunları ile zamanın nasıl geçtiğini unutacaksınız. Ayaklı langırt masaları ile ev ve ofis ortamında kıyasıya maçlar düzenleyebilir ve arkadaşlarınızla turnuvalar yapabilirsiniz. Hedef 5, Mangala gibi strateji oyunları ile düşünce becerilerini geliştirmeniz de mümkün. Ailenizin ve çalışanlarınızın ekip ruhunu yakalaması, tatlı rekabeti sürdürmesini ve yaratıcılığı desteklemesini sağlamak için kutu oyunlarının olumlu etkisinden faydalanabilirsiniz. Ofis ortamlarında mola zamanlarını değerlendirmek, farklı düşünme yeteneğini geliştirmek için sık tercih edilen oyun masaları ile başarının sırrını çözebilirsiniz.

Oyun Setleri ile Sınırsız Eğlence

100 klasik oyunu aynı kutuda sunan ürün çeşitleri ile sınırsız eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Yaz ve kış tatillerinde yanınızda götürebileceğiniz kutu oyunları, akşamlarınızı daha eğlenceli hale getirir. Günün stresini ve yorgunluğunu üzerinizden atmanıza yardımcı olan bu keyifli oyunlar ile zamanı durdurabilirsiniz. Metal ve ahşap taşları ile şık bir görünüme sahip olan satranç takımlarını hediye seçeneği olarak değerlendirebilirsiniz. Sevdiklerinize özel günlerinde satranç takımı hediye edebilirsiniz. Babalar gününde büyüklerinize ahşaptan yapılmış işlemeli tavla setleri armağan edebilirsiniz. İstanbul’un en güzel manzaralarının işlendiği, otantik heykeller ile süslenen tavla setleri nostaljik görünümü ile zarif bir görünüm sunar.

Bebek Oyunları ile Sağlıklı Gelişim

Bebeklerin dil gelişimine ve konuşma becerilerine olumlu katkı sağlayan kutu oyunları ile eğitici bir etkinlik yapabilirsiniz. Bebeğinizin ilk harflerini, renklerini ve hayvanlarını öğrenmesini sağlayan eğitici kartlar sayesinde neşeli bir gün geçirebilirsiniz. Bağlantı kurma oyunları ile çocuğunuza neden sonuç ilişkisini öğretebilir ve olayları daha çabuk kavramasına yardımcı olabilirsiniz. Make’n Break gibi dizayn oyunları ile çocuğunuzun kısa sürede verilen görevleri yapmasını sağlayabilir ve el becerisini geliştirebilirsiniz. Bir şey inşa etme hazzını yaşamasını sağlayan kutu oyunları ile çocuğunuzun başarma duygusunu pekiştirebilirsiniz. Koordinasyon oyunu labirentleri ile bebeğinizin keşfetme hissini yaşamasını sağlayabilirsiniz. Çocuğunuz boncukları labirentler boyunca ilerleterek hem eğlenir hem de öğrenir. Beyin gelişimi açısından önemli olan kutu oyunları ile sevdiklerinizin hoş vakit geçirmesine yardımcı olabilirsiniz.

Siz de boş vakitlerinizi değerlendirmek, zihin gelişimini desteklemek, eğlencenin tadını çıkarmak,  keyifli bir gün geçirmek için kutu oyunlarını tercih edebilirsiniz. ÇiçekSepeti; güvenli ödeme seçeneği, kaliteli markaları ve geniş ürün yelpazesi ile size ayrıcalık sunar. Ailenizin ve arkadaşlarınızın en çok sevdiği kutu oyunlarını sepetinize ekleyebilirsiniz.