Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Kutuda Çiçekler

Dünyanın tüm güzelliklerine sahip olan çiçekler, bulunduğu ortamın ambiyansını, dekorasyonunu, havasını etkileyen en önemli unsurlardan biri. Hediye olarak yapay çiçekler yerine canlı çiçeklerin enerjisini vermek isterseniz şık bir alternatif olan kutuda çiçekleri ÇiçekSepeti'nden satın alabilirsiniz.

Çiçek hediye etme geçmişten günümüze önemli bir iletişim yöntemlerinden biri. Bazen çiçeğin yanında ek başka bir hediyeyle bazen de tek başına karşı tarafa sunabilirsiniz. "Hayırlı olsun", "Geçmiş olsun", "Başarılar" hatta taziye için ortak bir dildir çiçek hediye etmek. Her duruma uyar ve her koşulda anlamlıdır. Hediye edilen kişiye değer verildiğini, mutlu etmek istendiğini göstermenin yollarından biri. Geçmişte her çiçeğin kendine has bir anlamı olsa da günümüzde evlilik teklifi, kız isteme merasimleri, açılışlar, hasta ziyaretleri, taziye ziyaretleri gibi önemli günlerde çiçek hediye etme kültürü devam ediyor. Çiçekler hediye eden kişi kadar hediye edilene de zarafet katar ve gördükçe hatırlanmanızı sağlar.

Çiçeklerin hediye ediliş ve aranjman tarzlarında da o dönemin güzellik anlayışı ve popüler kültürü etkili. Bir dönem janjanlı kağıtlar kullanılırken, bir dönem kese kağıdına sarılabilir. Bir dönem vazoyla hediye edilirken günümüzün popüler şekliyle kutular içerisinde yer alabilir. Klas bir görünüme kavuşan çiçek, kutusunun tarzıyla her zevke hitap eden modern bir hale geliyor. 

Bir Demet Yerine Bir Kutu Bahçe 

Kutunun içerisinde canlı çiçeklerden oluşan bahçe görünümüne sahip çiçeklerle hediye ettiğiniz kişiye hem çiçeğini sergilemesi hem de kuruttuktan sonra muhafaza etmesi için de arşivlik bir alan sunabilirsiniz.

Elde görmeye alışık olduğunuz çiçek buketleri kutuların içerisine girerek hem taşıma kolaylığı hem de farklılık sunarak insanları cezbeden niteliğe sahipler. Kutunun içerisinde korunaklı bir şekilde bulunması da kutulu çiçeklerin tercih edilmesini sağlıyor.

Çocukluğunuzdan beri görüp öğrendiğiniz, kutuların içerisinden sürpriz hediyelerin çıkmasıdır. Hediye ettiğiniz kişi çiçek olduğunun farkına varmadan kutunun kapağını açtığında yaşayacağı şaşkınlık ve mutluluk görülmeye değer. Sevdiğinize hediye edebileceğiniz baş harflerinizin yazıldığı güllerden oluşan kutuda çiçekler, aşkınızın sembolünün uzun yıllar korunaklı şekilde saklanabilir olmasını sağlar. 

Premium Kutular

Premium kutuda sergi ürünü gibi özenle korunan çiçek, hediye edeceğiniz herkesi memnun edecektir. Masanın üzerinde ya da bir rafta şeffaf kutu ardından neşesini saçan çiçek aranjmanları, bir bakışta günün stresini silip götürebilecek sihre sahip. 

Son yılların favori çiçeklerinden olan şoklanmış güller tıpkı yapay çiçekler gibi uzun yıllar bozulmadan saklanan ölümsüz bir hediye. Gülü saklarken kullanmak isteyeceğiniz kadife ahşap kutuyla birlikte sunulduğunda ise üst düzey beğenilmesi garanti bir hediye haline geliyor. 

Tek başına çiçeğin sizin için yeterli olmayacağını düşünüyor ancak ekstra ne hediye alacağınızı bilmiyorsanız şoklamış gül ve altın kaplama kolyenin bir arada sunulduğu ikili seti de tercih edebilirsiniz. Unutulmaz ve modası geçmeyecek hediyelerden olan kolye ve çiçekle herkesi mutlu edebilirsiniz.

Çiçek ve Çikolata

Kadın ya da erkek fark etmeden dünya üzerinde tüm insanları mutlu edecek üç şey sayılması istense büyük çoğunluğun ortak cevabının "çiçek", "çikolata" ve oyuncak ayı olması muhtemel. Üçünün bir araya geldiği ve şık bir kutu içerisine toplandığı aranjmanlarla sevgilinizi, arkadaşınızı ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. 

Rengarenk makaronların lezzetinin çekimine hayır diyebilecek insan sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Şık çiçek kutusunun çekmeceli bölümünde karşılaşılan makaronların, gün nasıl başlamış olursa olsun harika devam etmesini sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Hediye edeceğiniz kişiye ve duruma göre, her tarza uygun çiçekleri ve hediyeleri ÇiçekSepeti'nden kolayca satın alabilir ve sevdiklerinizin yüzüne bir tebessüm kondurabilirsiniz.