Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

L Karnitin CLA Termojenik

Fazla kilolarınızdan kurtulup hedeflediğiniz kiloya ulaşmak veya kaslarınızın definasyon dönemlerinde daha belirgin hâle gelmesini istiyorsanız hekiminize danışarak L Karnitin CLA termojenik çeşitlerini kullanabilirsiniz. Antrenman ve diyet programlarınızla birlikte tüketmeniz önerilen ürünleri ÇiçekSepeti’ne özel imkânlarla satın alabilir, hayal ettiğiniz forma ulaşabilirsiniz.

En İyi L-Karnitin CLA Termojenikler ÇiçekSepeti’nde!

Kırmızı et ve hayvansal gıdalarda bulunan, amino asit ve vitamin benzeri bir kimyasal olarak değerlendirilen L-Carnitine’in (Karnitin) temel özelliği vücudunuzdaki yağların, enerji olarak kullanılabilmesini sağlamaktır. Hücrelerdeki yağların enerjiye dönüştürülebilmesine de yardım edebilen ve ÇiçekSepeti’nden toz, sıvı ya da kapsül şeklinde satın alabileceğiniz ürünler, antrenmanlarınızda size direnç kazandırabilir. Dünyanın önde gelen sporcu ürünleri markaları tarafından özel yöntemlerle geliştirilen L-Carnitine çeşitlerini hangi oranda kullanmanız gerektiği konusunda profesyonel antrenörleriniz size yardımcı olabilir.

ÇiçekSepeti’nde büyük bir ürün çeşitliliğine sahip CLA ise L-Carnitine’den farklı olarak Omega ailesinden bir yağ asididir. Sıkı antrenman ve diyet programlarıyla birlikte tükettiğinizde vücudunuzdaki yağlanmayı azaltabilen ve metabolizma hızınızı belirli bir seviyede tutabilen CLA, antioksidan şeklinde de nitelendirilebilmekte. Yalnızca ana öğünlerle birlikte tüketmeniz gereken CLA genel itibarıyla kapsül formunda bulunuyor. Antrenörler L-Carnitine ve CLA ürünlerinin birlikte kullanılabileceğini belirtiyor, bu nedenle ÇiçekSepeti’ndeki uygun fiyatlı L-Carnitine-CLA setlerini alışveriş listelerinize ekleyebilirsiniz.

Canlılık ve zindelik sağlayan termojenik ürünler ise kafein başta olmak üzere birçok bitki ekstratı içeren yağ yakıcılardır. Her besin takviyesi üreticisinin kendine özgü içeriklere sahip ürünleri bulunsa da termojenik ürünlerin birçoğunda, gramajları farklı olmak kaydıyla benzeri maddeler bulunmakta. Termojenikler, antrenmanlarda metabolizma hızını artırdığı için bu tür ürünleri ambalajlarında belirtilen şekilde ve az miktarlarda tüketerek kullanmaya başlamanız yerinde olur.

Fazlalıklarınızdan Yağ Yakıcılarla Kurtulun

Antrenmanlarınıza düzenli olarak devam ediyor, yediklerinize mümkün olduğunca dikkat ediyor ve işlenmiş karbonhidrat tüketiminizi belirli bir seviyede tutuyorsanız L Karnitin CLA termojenik ürünlerden daha çok yararlanabilirsiniz. Düzenli antrenmanlarla etkisini gözlemleyebileceğiniz çözümler kişiden kişiye farklı etkiler gösterebilmekle birlikte kimi sporcular ilgili ürünlerden maksimum düzeyde fayda sağladıklarını söylerken bazı sporcular ise ürünlerin asgari seviyede işe yaradığını belirtmekte. Yağ yakıcı kullananlar, spor yapmadan da L Karnitin ve CLA kullanımının yağ yakımını sağladığını ifade etse de temel kural olarak besin takviyelerinin antrenman ve diyet sürecine paralel şekilde tüketilmesi öneriliyor.

Metabolizmanızın yavaş çalıştığını düşünüyor ve bu nedenle termojenik ürünlerden satın almayı planlıyorsanız diğer tüm besin takviyelerinde olduğu gibi hekim kontrolü neticesinde bu ürünleri kullanmanız yararlı olabilir. Zira termojenik ürünler, yüksek miktarda kafein ve benzeri uyarıcılar içerdiğinden özellikle antrenman esnasında kalp atış hızınızı oldukça artırabilir.
 

Pratik Şekilde Kullanılabilen Taşınabilir Ürünler

Büyük kısmı kapsül ve sıvı formda üretilen L Karnitin CLA termojenik çeşitlerini, spor salonuna giderken çantanızda taşımanız oldukça kolay. Özellikle L Karnitin çözümleri, enerji içeceği gibi şişelerde ya da ampul formunda üretilebildiği için hazırlık aşamasıyla uğraşmadan ilgili besin takviyelerini anında tüketmeniz mümkün. Kapsül formundaki ürünlerin birçoğu jel kaplamalı olduğu için tüketim esnasında sizi zorlamaz. Ancak antrenman düzeyinize ve ürünleri kullanım dozajınıza bağlı olarak birden fazla adette kapsül almanız gerekebileceğini unutmayın. Şayet toz formdaki ürünlerden satın almayı uygun buluyorsanız ürünlerin ambalaj içeriğinde bulunan ölçeklerden yararlanabilirsiniz. Tavsiye edilen miktarı tutturmak için ölçeklerin yanında hassas mutfak terazilerinden de destek alabilirsiniz.

Siz de fazla kilolarınızdan kurtulmak adına yardımcı ürünler arıyor, antrenmanlarınızda daha yüksek performans elde etmeyi istiyorsanız ÇiçekSepeti’ndeki L Karnitin CLA termojenik ürünlerini inceleyebilir, dilediğiniz çözümü hemen satın alabilirsiniz.