Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

La Prairie ÇiçekSepeti'nde!

1882 yılında kurulan Beiersdorf AG şirketinin alt markası olan La Prairie, cilt ve vücut bakımı konusunda dünyanın önde gelen markaları arasında yer alıyor. La Prairie markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Bir İsviçre markası olan La Prairie, kozmetik ve bakım alanında geliştirdiği etkili ve lüks ürünlerle dikkat çekiyor. Özellikle serumları ile tercih edilen La Prairie markası, hücresel terapi konusunda uzman markalar arasında. Siz de uygun fiyatlı La Prairie ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Premium Bakım Sunan La Prairie Ürünleri

La Prairie markası; cildi yenileyen, cildinize bakım yapan ve yaşlanmayı geciktiren ürünleri ile cildinizin enerjisini yeniden kazandırıyor. Altın bazlı serumlar, cilt tonunu eşitleyen kremler, gece ve gündüz bakım ürünleri ile La Prairie markası size benzersiz bir deneyim sunuyor. İndirimli La Prairie ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! La Prairie marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı La Prairie ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Cildinize ihtiyacınız olan değeri vermek istiyorsanız, La Prairie markasının yenilikçi ürünleri ile tanışabilirsiniz. Siz de La Prairie ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, La Prairie ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.