Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

La Roche Posay Lipikar ÇiçekSepeti'nde!

Dermatologların en çok önerdiği markalar arasında yer alan La Roche Posay; hassas, kuru ve atopiye eğilim gösteren ciltler için Lipikar vücut bakım serisini geliştirdi. Zengin içeriğe sahip olan La Roche Posay Lipikar çeşitleri, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Krem, cilt bakım yağı, vücut yıkama jeli, stick, el kremi, nemlendirici ürünleri bulunan Lipikar serisi, aynı zamanda Avrupa’nın önde gelen vücut bakım serisi olma özelliğine sahip. Özellikle atopik cilt tipine sahip olan yetişkinlerin ve çocukların güvenle kullanabileceği La Roche Posay Lipikar serisi, cildiniz için en iyi bakımı sunuyor. Siz de uygun fiyatlı La Roche Posay Lipikar ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Cildinize İyi Gelen La Roche Posay Lipikar Ürünleri

La Roche Posay Lipikar serisindeki ürünlerin içeriği oldukça zengin ve kaliteli. Cildinizi anında yatıştırmaya yarayan ve kuruluktan dolayı meydana gelen kaşıntı hissini azaltan shea yağı, bunlardan biri. Niasinamid ise atopiye eğilimli ciltler için kullanılan özel bir içerik. Aqua posae filiformis ise yine çok kuru ciltler üzerinde yatıştırma etkisine sahip. İndirimli La Roche Posay Lipikar ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! La Roche Posay Lipikar ürünlerini avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı La Roche Posay Lipikar ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

La Roche Posay Lipikar serisi sadece atopik ciltler için değil, yüksek oranda nemlendirici ihtiyacı bulunan ciltler için de kullanılıyor. Siz de La Roche Posay Lipikar ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, La Roche Posay Lipikar ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.