Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Lacoste Markası Çiçeksepeti'nde!

1933 yılında tenisçi René Lacoste tarafından Fransa’da kurulan ve günümüzde dünyanın en önemli giyim ve aksesuar markalarından olan Lacoste, uzun yıllar bir tenisçi markası olarak anılmıştır. Kurucusunun ünlü bir tenisçi olması bunu desteklese de, yenilikçi tavrı ile Lacoste markası herkese hitap eden bir marka haline gelmiştir. Lacoste markası, şimdi Çiçeksepeti’nde!

Lacoste markası, kendine özgü timsah logosuyla ön plana çıkıyor. Bu logoyu gören herkes, kaliteli ve avangart bir markanın ürünleri ile karşılaşacağını biliyor. Her dönemde dönüşen bu timsah logosu, markanın da dönüşerek ve bir yandan büyüyerek üretim yapmaya devam ettiğini de gösteriyor. Siz de uygun fiyatlı Lacoste ürünlerine sahip olmak için Çiçeksepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Birbirinden Kaliteli Lacoste Tasarımları Çiçeksepeti’nde Sizi Bekliyor!

Lacoste markası; giyimden ayakkabıya, aksesuardan parfüme birçok ürün grubunda üretim yapıyor. Lacoste ruhu da böyle ortaya çıkıyor! Kalite algısını üst seviyeye çıkaran Lacoste markası, özgün tasarımlarıyla da büyük beğeni topluyor. Aynı zamanda hem sade hem de göz alıcı tasarımları bulunan Lacoste, yüzlerce tasarıma sahip koleksiyonları ile herkesin gözdesi oluyor. İndirimli Lacoste ürünleri, Çiçeksepeti’nde sizi bekliyor! Lacoste ürünlerini avantajlı fiyatlarla Çiçeksepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Lacoste ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Dilerseniz kendiniz için, dilerseniz sevdiklerinize özel günlerde hediye etmek için Lacoste markasının ürünlerini tercih edebilirsiniz. Sweatshirt, sneaker, gözlük, parfüm, cüzdan, çanta ve daha fazlası şimdi Çiçeksepeti’nde! Siz de Lacoste ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için Çiçeksepeti'ni tercih edebilir, Lacoste ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.