İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Lacoste Parfüm

Konu parfüm olduğunda ilk akla gelen markalardan olan Lacoste ile fark edilmenin hazzı gittiğiniz her yerde sizinle. Baştan çıkarıcı aromaların ve esanslı yağların mükemmel oranlarda bir araya gelmesiyle formüle edilen Lacoste parfümler, size ayrıcalıklı kokular dünyasının anahtarını sunar. Eğer siz de girdiğiniz her ortamda yaydığınız muhteşem koku sayesinde tüm bakışların size çevrilmesini istiyorsanız, imza niteliğindeki Lacoste parfümleri ÇiçekSepeti güvencesiyle sipariş edebilirsiniz.

Size Kendinizi İfade Etme Fırsatı Sunan Kokular

Ayrıcalıklı Lacoste dokunuşuyla benzersiz birer kimlik kazanan parfümler, kullanıcılar nezdinde çok etkili birer kendini ifade etme aracıdır. Her zevke hitap eden bu benzersiz parfümler arasından size sadece kendiniz için en ideal seçimi yapmak kalır. Aromatik kokuları seviyorsanız baharatlı yapılarıyla kavruk bir his yaratan kokuları tercih edebilirsiniz. Eğer ferah kokuların sizi daha iyi yansıttığını düşünüyorsanız, meyvemsi ve çiçek aromalı parfümleri de kullanabilirsiniz. Lacoste parfümleri arasında kendine özel bir yeri olan otantik kokular ise frenk üzümünden baharatlara birçok farklı kokuyu harmanlar. 

Parfümlerin ustalıkla formüle edilen tepe, kalp ve dip notaları çok katmanlı bir koku tecrübesi yaşatır. Parfümü sıktıktan sonraki ilk birkaç dakika içinde etkisini gösterip kaybolan tepe notalar, sizi karşılayan kokulardır. Ardından hissetmeye başlayacağınız kalp notalarsa etkisi birkaç saate yayılan daha uzun süreli bir etki bırakır. En son ortaya çıkan ve kalıcılık konusunda da en güçlü etkiye sahip olan dip notalar, tüm gün kokunuzla herkesi kendinize hayran bırakmanıza yardımcı olur. Siz de ÇiçekSepeti'nde yer alan Lacoste parfümlerin tepe, kalp ve dip notalarında hangi kokuları barındırdığını inceleyebilirsiniz. İçeriğinde sevdiğiniz kokuları barındıran parfümüyse kolayca sipariş edebilirsiniz. 

Yoğunluk Tercihlerine Cevap Veren Nitelikli Parfümler

Kullanıcıların parfüm konusunda en çok dikkat ettikleri unsurlardan ikisi kalıcılık ve yoğunluktur. Bir parfümün kalıcılığını ise öncelikli olarak doğru uygulanıp uygulanmadığı belirler. Temiz tene ve giysilere uygulanması önerilen parfümler, bu şekilde kullanıldıklarında kalıcılıklarını gün boyu korur. Bir diğer önemli ayrım ise Lacoste Edp. ve Lacoste Edt. ürünleri arasında ortaya çıkar. Esans yoğunluğu yüksek olan Lacoste Edp. ürünleri daha yoğun bir koku elde etmenize olanak tanır. Kalıcılık konusunda Lacoste Edp. ürünlerle benzer etkiye sahip olan Lacoste Edt. seçenekleriyle daha ferah bir koku elde etmekte oldukça başarılıdır.

45 ml. ve 125 ml. arası şişe seçenekleri bulunan Lacoste parfümler, farklı kullanıcı ihtiyaçlarını karşılar. Seyahate çıkacağınız zaman kolayca yanınızda taşıyabileceğiniz ufak şişeli parfümler, kokunuzu gittiğiniz her yere götürmenize de imkan tanır. Lacoste parfümlerinin sunduğu çeşitlilik arasında seçim yapmakta zorlanıyorsanız, birden fazla kokuyu dönüşümlü olarak kullanmayı da düşünebilirsiniz. Koku tercihinizi o günkü ruh halinize, katılacağınız bir davete ya da toplantıya göre değiştirmek isterseniz, Lacoste parfümlerinin sunduğu çeşitliliği değerlendirebilirsiniz. 

Kişisel kullanım için tercih edebileceğiniz eşsiz Lacoste kokuları aynı zamanda sevdikleriniz için de harika birer hediye alternatifidir. Yıl dönümü, doğum günü ya da terfi gibi kutlanası sebepleri taçlandırmak için dilerseniz siz de sevdiklerinize çok sevecekleri bir Lacoste parfüm hediye edebilirsiniz. Materyal olarak sıklıkla cam kullanılan gösterişli Lacoste parfüm şişeleri, eş düzeyde şık kutular içinde gönderilir. Sevdiklerinizi mutlu etmenize olanak tanıyan cezbedici kokuları seçerken onların kişisel zevklerini göz önünde bulundurmanız yeterli.

Siz de ister kendi kullanımınız için veya sevdiklerinize hoş bir sürpriz yapmak için Lacoste parfümleri tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz an ÇiçekSepeti'nde bulunan onlarca farklı Lacoste parfüm seçeneğini inceleyebilir, favori ürününüzü tek tıkla satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.