İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Lafera ÇiçekSepeti’nde!

Kaktüs Kozmetik ve Kozmetik Ambalaj Sanayi, 1986 yılında renkli kozmetik ürün ve ambalajlarını üretmek üzere Bülent Ekmen tarafından İstanbul'da kurulmuştur. %100 Yerli sermaye ile kurulan firma, aile şirketi olarak faaliyet göstermektedir.

La Fera Cosmetics 1986 yılından bugüne renkli kozmetik ürün yelpazesi ile tercih edilmektedir. Şimdi ise ÇiçekSepeti'nin sunduğu fırsatlar ve online satış konforu ile hayatınıza renk katmaya devam ediyor.

Cildinize İyi Bakım La Fera

Cildiniz için en iyi bakım La Fera’da! Marka, tecrübe ve kalite prensipleri ile birlikte genç, dinamik, yenilikçi, tasarım odaklı ürün üretimi yapmaktadır. Maskaradan göz kalemi ve farına, eyeliner’dan alllık, fondöten ve ruja aklınıza gelebilecek tüm makyaj ürünleri La Fera’nın geniş ürün paletinde bulunuyor. İhtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünleriyle marka, sizi profesyonellere taş çıkartacak kalite ile buluşturuyor.

Göz, yüz ve dudak için özel olarak geliştirilmiş ve üretilmiş ürünlerinin yanı sıra, oje ve aseton çeşitleriyle de makyaj dolabınızda kendine vazgeçilmez bir yer edinecek La Fera, kullanışlı ve kalıcı ürünlere imza atıyor. Renkli bir dünyaya adım atmanızı sağlayacak kampanyalı La Fera ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor.

La Fera Cosmetics tüm kozmetik ürünleriyle bir tık uzağınızda! Evinizin konforunda istediğiniz ürünü seçebilir ve ürün kapınıza kadar teslim edilecek şekilde ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulaması üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.