İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Zevk ve Safanın Çiçekleri: Rengarenk Laleler

Güzelliği dillere destan, bir döneme adını veren özel çiçekler olan laleler her zaman güzellikleri ile ön plana çıkmıştır. Dayanıklı gövdesi üzerinde kalın taç yapraklı renkli çiçekleri ile eşsiz bir güzelliğe sahip olan laleler, hem en mutlu günlerin kutlayıcısı hem de hüzünlü zamanların teselli çiçeği olmuşlardır.

Laleler mevsimlik çiçekler olup baharla birlikte güzelliklerini sergilerler. Taze çiçekleri, duru güzellikleri herkesin kalbini eriten tasarımları ile en özel tasarım lale modellerine ÇiçekSepeti’nden erişebilirsiniz. Lale koleksiyonu içerisinde yer alan ve uzman çiçekçilerin hünerli ellerinden çıkan bu güzel çiçekler ile hayatınıza anlam katan katan herkese unutulmaz sürprizler sunabilir, değer verdiğinizi hissettirmek istediğiniz bütün yakınlarınıza hoş sürprizler hazırlayabilirsiniz.

Tüm Sevdiklerinizi Gülümsetecek Enerjik Çiçekler

Biricik aşkınızın kapısını kırmızı lale buketi ile çakalarak sürpriz yapabilir ya da şarkıdaki gibi sarı laleler ile hazırlanan bir buket göndererek olan olan aşkınızı ve özleminizi dile getirebilirsiniz. Annenize olan sevginizi kucak dolusu bir beyaz lale buketi ile gösterebilir, tüm emekleri için teşekkürlerinizi sunabilirsiniz. Pembe ve mor tonlarda hazırlanan lale çiçeği ile arkadaşlarınızın özel günlerini tebrik edebilir, yüzlerinde kocaman gülümsemelere sebep olabilirsiniz.

Her dönemin favori çiçeklerinden olan laleler ile tüm sevdiklerinizin doğum günlerini kutlayabilir, mutlu bir yaş dileyebilirsiniz. Yeni bir işe başlamanın verdiği heyecanı paylaşabilir, açılışların gülümseten ismi olabilir veya terfi mutluluğunu katlayabilirsiniz. Kırdığınız kalpleri yumuşatmak için rengarenk laleler ile hazırlanan aranjmanlar içerisinden etkileyici bir tercih yapabilir, en içten özür dileklerini iletebilirsiniz.

Teşekkür etmek veya tebrik etmek için laleleri tercih edebilir, yalnızca laleler ile hazırlanan aranjmanları veya rengarenk çiçekler ile lalelerin uyumunu bir araya getiren lale çeşitlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Zor zamanları gögüsleyen yakınlarınız için geçmiş olsun mesajınızı ileten bir lale aranjmanı seçebilir, bu etkileyici çiçekler ile onlara sıhhat dileklerinizi iletebilirsiniz.

Laleleri mevsim çiçekleri arasında olmaları sebebi ile her zaman taze olarak bulmanız mümkün olmayabilir. ÇiçekSepeti’nin Lale kategorisi içerisinde yer alan rengarenk ve taze lale aranjmanlarının yanında farklı alternatiflerle hazırlanan yapay lale modelleri de bulunuyor. Saksı veya vazo içerisinde tasarlanan bu çiçekler aynı zamanda farklı yapay çiçekler ile birlikte de aranje edilerek yepyeni tasarımlar ile sunuluyor.

Siz de sevdiklerinize hiç solmayacak ve dört mevsim gönderebileceğiniz lale aranjmanları arıyorsanız yapay çiçek alternatiflerine yönelebilirsiniz. Canlısını aratmayan yapay laleler ile sürprizinizi dilediğiniz her an gerçekleştirebilirsiniz.

Modası Hiç Geçmeyen Lale Buketleri

Kimisi canlı kimisi pastel renkli çiçekleri ile lale çeşitleri her zaman en sevilen çiçekler arasında olmuşlardır. Geçmişten günümüze aşıkların ve çiçekler ile kendilerini ifade etmek isteyenlerin en çok tercih ettikleri çiçek çeşitlerinden biri olarak gelmişlerdir. ÇiçekSepeti’nin lale sipariş sayfası içerisinden çeşitli lale alternatiflerini inceleyerek hem bütçenize hitap eden hem de göz zevkinize uyum sağlayan aranjmanları bulabilirsiniz. Bütçe dostu lale fiyatları ile dilediğiniz her an sevdiklerinizi mutlu edecek sürprizler planlayabilirsiniz.

Lale göndermek istediğiniz her an cep telefonlarınız veya tabletleriniz ile ÇiçekSepeti mobil uygulaması üzerinden veya ÇiçekSepeti web sitesinden lale siparişinizi verebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nde yer alan lale çeşitler içini tıpkı diğer çiçek seçeneklerinde olduğu gibi aynı gün teslim edilecek şekilde sipariş verilebilir. Seçmiş olduğunuz aynı gün teslimat seçeneği olan çiçeklerin dilerseniz saatler içerisinde dilerseniz de ileri bir tarihte alıcısına ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.