İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Lambader

Lambader, çoğunlukla dekorasyon amaçlı bir aydınlatma ürünü olarak popülerliğini her zaman korur. Estetik duruşları ile ev ve ofis dekorasyonunda yerini alan lambader çeşitleri, konumlandığı iç mekanlarda yarattığı vurgu görsel olarak herkesin ilgisini çeker. Lambader seçerken kullanacağınız mekanın tarzını, büyüklüğünü ve diğer mobilya ve aksesuarlarla olan uyumunu göz önünde bulundurmanız yerinde olur. Genellikle oturma odası, salon ve yatak odası gibi yerlerde konumlanan lambaderlerin tasarımsal olarak birçok çeşidi bulunur. Temel olarak uzun ayaklı tasarıma sahip bu aydınlatma ürünü, tepesinde yer alan ampulün yanmasını sağlayan bir elektrik düzeneği ile çalışır. Tüm lambader, gece lambası, aplik ve avize modellerini ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde bulabilir, kişisel beğenilerinize göre dilediğiniz zaman evinizin rahatlığında sipariş verebilirsiniz!

Dekoratif ve Kullanışlı Lambader Modelleri

  • Hem dekoratif hem de işlevsel bir ev yaşam ürünü olan lambader, hem iç mekanları aydınlatma hem de dekore etme amacıyla kullanılır.
  • Lambaderler genellikle bir oturma alanının köşesine ya da arkasında durur. Diğer aydınlatma ürünlerine kıyasla daha yüksekte olduğundan, ışığı yukarıdan bulunduğu bölgeye yayar.
  • Ürünün tepesinde bulunan ampul ve LED ışıkları çevreleyen estetik görünümlü koruyucular, ışığın direkt olarak göz ile temas edip rahatsız etmesini önler.
  • Ayaklı lambader çeşitlerinin yanı sıra, duvara monte edilen aplikleri de tercih edebilirsiniz.
  • Belirli bir bölgeyi ışıklandırarak ön plana çıkaran lambaderleri, mekanın genel dekorasyon zevkine ve renk hakimiyetine göre seçerseniz, odanızda ideal bir bütünlük elde etmiş olursunuz.
  • Modern, vintage, etnik gibi farklı tarzlardaki lambaderler, zekice tasarlanmış görünümleriyle ilgi çeker.
  • Ayaklı ahşap lambaderler otantik stilleriyle göz doldururken, alüminyum gövdeli siyah bir lambader minimal bir anlayışla döşenmiş evlere tam uyum sağlar.

Lambaderin Geniş Kullanım Alanları

Lambaderi evinizin oturma odası, yemek odası, yatak odası gibi geniş bir alana sahip odalarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Oturma odası gibi evin en sık kullanılan alanında konumlandıracağınız bir lambaderi oturma alanının yanına veya odanın köşesine koyarsanız üründen en yüksek verimi alırsınız. Eğer odada bir kitap okuma köşeniz varsa buradaki bir ayaklı lambader çok işinizi görecektir. Yatak odasında yaratmak istediğiniz ambiyans ve uykuya geçiş için yardımcı olacak olan hafif ışığı yakalamak adına lambaderden faydalanabilirsiniz. Yemek odanız varsa, köşe kısımlardan birisine koyacağınız uygun bir lambader, yaratmak istediğiniz atmosfer için ideal olacaktır. Lambaderi evin neresinde kullanırsanız kullanın, hareketi engellememesi için yürüyüş yoluna değil, köşe kısımlara koymak her zaman daha mantıklı olur. Ofis için bir lambader arayışınız varsa, daha resmi bir görünüme sahip okuma lambası işinizi görür. Çalışma alanınızın yakınına konumlandıracağınız bir lambader, ofiste ihtiyacınız olan ışıklandırma sistemini size sağlar.

Ev Dekorasyonunda Fark Yaratan Lambader Çeşitleri

Kavisli lambader çeşitlerini, kıvrık metal gövdesiyle vurgulamak istediğiniz bölgeye doğru uzatarak kullanabilirsiniz. Yemek masası, okuma koltuğu gibi yerler için kusursuz olan deve boynu lambader, kavisli lambaderle model olarak benzerlik taşır. Üç ayaklı tripod tipi lambaderlerin bacaklarını istediğiniz yüksekliğe göre ayarlayabilirsiniz. Tek ayaklı lambader, şapkası ile uzun bir abajuru anımsatır ve sade döşenmiş evlerde kendini en iyi şekilde gösterir. LED gece lambaları, gece başucunuza koyabileceğiniz ve kitap okurken faydalanabileceğiniz işlevsel ürünlerden birisi olarak ön plana çıkar. Endüstriyel tasarımcıların özgün olarak tasarladıkları fonksiyonel lambader çeşitlerini sevdiklerinize hediye etmek için de değerlendirebilirsiniz. Evinizin ve ofisinizin ihtiyacı olan en iyi lambader çeşitlerine uygun fiyatlı ve güvenli yoldan ulaşmak ve rahatlıkla satın almak için ÇiçekSepeti her zaman sizinle!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.