Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

La’medore ÇiçekSepeti'nde!

La’medore geçmişin öne çıkan moda unsurlarını günümüzle harmanlayarak çeşitli ev dekorasyonu ve züccaciye ürünlerini sizler için dizayn eder. Son trendleri takip ederek ürün gamına yeni ve kullanışlı tasarımlar ekler.

Geniş bir çeşitliliğine sahip olan La’medore ürünleri arasında mutfakta, salonda ve yatak odasında faydalanabileceğiniz şık eşyalar bulunur. Dekoratif amaçla kullanabileceğiniz objelerin dışında çeşitli aydınlatma, mobilya ve servis ürünleri de La’medore bünyesinde yer alır.

Yiyecek ve içeçek sunumlarınızda kullanabileceğiniz şık servis gereçleri ve porselen yemek takımları La’medore mutfak grubunda öne çıkar. Salon dekorasyonunda faydalanabileceğiniz ışıltılı objeler de dikkat çekici La’medore ürünleri arasında bulunur. Yemek daveti veya dekorasyon amaçlı kullanabileceğiniz eşyaların yanı sıra fırın tepsisi gibi günlük kullanıma uygun züccaciye ürünlerini de sizlere sunar.

La’medore fiyatları ürünün fonksiyonuna ve yapımında kullanılan malzemelere göre değişiklik gösterse de La’medore kampanya ürünleri normal satış fiyatından daha avantajlı seçeneklerde sunulur. Bütçenize uygun yeni sezon La’medore ve outlet La’medore ürünleri ile yaşam alanlarınızı göz alıcı bir şekilde yeniden dekore edebilirsiniz.

La’medore Ürünleri ile Yaşam Alanlarınızı Güzelleştirin

Evinin güzelliğini önemseyenlerin severek kullanacağı çeşitli objelerin dışında La’medore resim çerçeveleri ve ışıltılı kutular da beğeni kazanır. Bu ürünler yalnızca odanızın dekorasyonunu tamamlamakla kalmaz. La’medore kutuları size takılarınızı veya anahtarlarınızı koyabileceğiniz dekoratif bir ek alan da sağlar. Şık çerçeveler fotoğraflardaki güzel anılarınızla hoş bir kolaj oluşturur.

Davet sofralarınızı üst seviyeye taşıyan La’medore servis kaplarını, tea light mum ile birlikte kullanarak yiyeceklerinizin ısılarını muhafaza edebilir ve sıcak şekilde konuklarınıza servis yapabilirsiniz. Servis kaplarını dekoratif La’medore kutularıyla uyumlu renklerde satın alarak salon dekorasyonunda bütünlüğü yakalayabilirsiniz.

İçecek servisinde kullanacağınız tepsileri tercih ederken, beğeni toplayan mermer efektli tasarımlara yönelebilir veya klasik ama göz alıcı ürünleri seçebilirsiniz. Klasik tasarıma sahip olan La’medore tepsi çeşitlerini söz, nişan gibi özel törenlerde kullanabilirsiniz.

Farklı beğenilere hitap eden uygun fiyatlı La’medore ürünleri için ÇiçekSepeti’ni tercih edebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin müşterileri arasına katılarak indirimli La’medore ürünleri satın alabilir ve kaliteli eşyalarla evinizin güzelliğini arttırabilirsiniz.