İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Lancaster ÇiçekSepeti’nde!

Lancaster, 70 yıldan fazla süredir ışık tutkusu üzerine ilerliyor. Bu ışık; yaşamın, enerjinin ve tüm güzelliğin kaynağı. Lancaster'ın güzelliğinizin ışıltısını tamamlamak için Monako’da başladığı yolculuğu, sizi Fransız Rivierası’nın harika canlılığı ve ilham verici ışığı ile buluşturuyor!

Lancaster, yolculuğuna eşlik edebileceğiniz ve gücünü güneşten alan ürünleriyle ÇiçekSepeti’nde!

Işıltıyı Lancaster ile Yakalayın

Lancaster laboratuarları, ışık bilimini ve cilt ile olan ilişkisini araştırmaktan asla vazgeçmiyor. Patentli cilt bakım teknolojileri; Lancaster güneş bakım ürünlerinde bulunan 100% e yakın filtre ile cildin ışıltısını koruyarak, genişleterek ve yeniden canlandırarak gerçek güzelliği her gün daha da ortaya çıkarmaya çalışıyor. Siz de ışıltıyı Lancaster ile yakalamak ve ışıltılı bir yaşama giriş yapmak için ÇiçekSepeti mobil uygulamasını ve ciceksepeti.com’u ziyaret edebilirsiniz!

Lancaster güneş kremi ürünleri çok özel infrared teknolojisi sayesinde güneşin zararlı UVB ve UVA ışınlarına karşı yüksek seviye filtreleme özelliği göstererek cildinize sağlıklı bir ortam sunuyor. Zararlı ışınlar aynı zamanda cilt üzerinde yaşlanma belirtilerinin hızlanmasına da sebebiyet veren, kırışıklık ve elastikiyet kaybına yol açan ışınlardan da sizi koruyor. Kızılötesi ışınların DNA üzerindeki olumsuz etkilerine de bu şekilde doğrudan savaş açılıyor. Güneş koruyucu özellikli kremler cildinize doğal bir tazelik kazandırıyor, pürüzsüzleştiriyor. Bunun yanında dilediğiniz bronz görünüm de Lancaster kremlerle mümkün oluyor. Ciltte herhangi bir kızarıklık ya da tahrişe yol açmayan kremler sakinleştirici kompleksiyle huzurlu ve ayrıcalıklı hissettiriyor.

Yaşlanma karşıtı bir güneş koruması için cildin içeriden ve dışarıdan bakımınının yapılması önemli. Lancaster güneş koruyucu ürünler sprey, losyon, krem, serum, bronzlaştırıcı gibi farklı ürün tipleriyle cildinize bakım yaparken aynı zamanda zararlı ışınlara karşı etkin koruma sağlıyor. Ayrıca bronzlaştırıcı formüle sahip özellikleriyle Lancaster ürünler hem yaz hem kış mevsiminde tercih edebileceğiniz bakım ürünlerini keşfetmek ve online alışverişe özel indirimlerle satın almak için alışverişinize hemen başlayın!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.