Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Langırt Çeşitleri

Futboldan hoşlananlara keyifli dakikalar geçirme şansı sunan langırt masaları, birbirinden farklı modelleri ile kaliteli bir oyun deneyimi sunar. Farklı tipteki masa çeşitleri her kullanıcıya uygun olarak geliştirilir. ÇiçekSepeti langırt sayfasında yer alan farklı renklerde ve boyutlardaki langırt masaları ile ister evinizde isterseniz de oyun salonlarında eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

En İyi Langırt Modelleri ile Keyifli Anlar Yaşayın

Futbol sahası ile benzerlik gösteren dikdörtgen şeklindeki langırt masaları, teknolojinin getirdiği yenilikler doğrultusunda farklı fonksiyonlara ve teknik detaylara sahip olur.

  • Genellikle tatil bölgelerinde ve eğlence yerlerinde hobi amaçlı kullanılan masaların yanında, profesyonel özellikler taşıyan ve jeton ya da para ile çalışan langırt masaları da bulunur. Farklı tasarımları olan langırt masalarında en az iki en fazla da sekiz kişi oynayabilirsiniz.
  • Langırt masaları arasında kullanım alışkanlığına göre tasarlanan modellere de yer verilir. Masaların boyutu ve kol uzunlukları oyunun oynanacağı mekana ve amaca göre değişkenlik gösterir.
  • Çocuklarınız için langırt masası tercih edecekseniz, çocuğunuzun oyuna daha çok hakim olabilmesi için küçük kol uzunluğuna sahip olan modellere yönelebilirsiniz.
  • Farklı masa tiplerinde oyuncu olarak kullanılan bebeklerin sayıları da değişir. Bu nedenle oynadığınız oyundan maksimum keyif almak istiyorsanız oyun alışkanlıklarınızı göz önünde bulundurmanız gerekir.
  • Langırt masasının sallanmaması için mümkün olduğunca ağır olan masa modellerini tercih etmelisiniz. Bunun yanında langırt masasında çelikten dökülmüş rotların olması da oldukça önemlidir. Elleriniz çok terliyorsa rot saplarının ellerinizi terletmeyecek olmasına ve ahşap eğimli olmasına dikkat etmelisiniz.
  • Türk ve Fransız tipi langırt masaları topun zeminde sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağlar. Seri ve gelişine vuruşlar yapmayı seven oyunlar için üretilen İtalyan ve Amerikan tipi masa çeşitleri ise hızlı hareket etmenize yardım eder.

Ayaklı Langırt Masaları ile Kesintisiz Eğlence

İşletme gibi büyük mekanlarda kullanılmak adına üretilen langırt masaları, büyük ebatlı olmaları nedeniyle rahat bir oyun süreci sunar. Oyun performansınızı olumlu yönde etkileyen bu modellerle konforlu bir şekilde hareket edebilir ve kalenizi daha kolay koruyabilirsiniz. Ayaklı langırt masalarının plastik, demir, alüminyum ve ahşap gibi farklı malzeme alternatifleri bulunur. Demir ve alüminyumdan üretilen masalar diğer ürünlere nazaran daha ağır oldukları için genellikle eğlence mekanlarında kullanılır. En çok tercih edilen modeller arasında öne çıkan plastik langırt modelleri ise hem işletmelerde hem de evlerde kullanabileceğiniz bir forma sahiptir.

Mini Langırt Modelleri ile Eğlenceyi Evinize Taşıyın

Dış mekanlarda kullanılmak üzere üretilen ürünlerin yanı sıra evinizde oynamak için tercih edebileceğiniz mini langırt modelleri de bulunur. Klasik modellere nazaran daha küçük boyutları olan bu langırt masaları, taşıma kolaylığı ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Büyük masalar ile aynı forma sahip olan mini langırt modellerini evinizin istediğiniz her noktasına kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Ailenizle ya da arkadaşlarınızla geçirdiğiniz vakitleri daha eğlenceli bir hale getiren mini langırt masaları, aynı zamanda ev dekorasyonuna da katkıda bulunur. Dayanıklı yapıları ile hem eğlenceli hem de güvenli bir oyun oynama fırsatı sunan langırt masaları, camlı ve camsız alternatifleri ile dikkat çeker. Üstün bir performans sağlayan camlı langırt modelleri, üstünde yer alan cam sayesinde ürünün kırılma ya da hasar görme gibi risklerden uzaklaştırır. Camlı modeller dayanıklılıkları ile uzun süreli kullanımlar için uygun olsa da cam içermeyen masa çeşitleri de verimli bir performans sergilemenize yardımcı olur.

Sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmenize yardımcı olacak ucuz langırt modellerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir, hemen sipariş ederek hayatınıza eğlence katabilirsiniz.