İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Lansinoh ÇiçekSepeti'nde!

Alkol içermeyen anlamına gelen “lanolin” kelimesinden türetilen ve 1984 yılında kurulan Lansinoh markası; ilk ürünü olan Lansinoh HPA Lanolin Göğüs Ucu Kremi ile başladığı yolculuğuna, bugün anne ve bebekler için geliştirdikleri ürünlerle devam ediyor. Lansinoh markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Annelik serüveninin ilk adımı olan emzirme sürecinin kolay ve sağlıklı geçmesini sağlayan Lansinoh markası; günümüzde göğüs pompası, anne sütü saklama şişeleri, biberon ve biberon emziği gibi destek ürünleriyle de size eşlik ediyor. Yenilikçi ürünleri ile ihtiyaçlara yönelik ürünler geliştiren Lansinoh, hem sizi hem de bebeğinizi düşünerek portföyünü genişletmeye devam ediyor. Siz de uygun fiyatlı Lansinoh ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Kaliteli Lansinoh Ürünleri

Bir annenin bebeği ile kurduğu en özel anlardan olan emzirme sürecinde, bir profesyonele ihtiyaç duyuyor ve tecrübelerinden yararlanmak istiyorsanız, Lansinoh markasıyla tanışabilirsiniz. Markanın en çok tercih edilen ürünlerinden olan Lansinoh HPA Lanolin Göğüs Ucu Kremi, emzirme döneminde hassaslaşan göğüs uçlarını yumuşatmaya ve korumaya yardımcı oluyor. İndirimli Lansinoh ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Lansinoh marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Lansinoh ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Kaliteli ve dayanıklı malzeme ile üretilen Lansinoh ürünleri, size daha iyi bir deneyim sunuyor. Siz de avantajlı Lansinoh fiyatları ve diğer tüm kampanyalar için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.