Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Laptop Malzemeleri

Dizüstü bilgisayarınız için ihtiyaç duyduğunuz yedek parça ve aksesuarlar, birbirinden özel seçeneklere sahiptir. Uzun kullanımlar sonucunda zayıflayan laptop pili için, bilgisayarınızın modeline uygun bir pil bulabilir ve değişimini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda laptop menteşesi, dahili hoparlör ve daha pek çok yedek parça seçenekleriniz arasında yer alır. Laptop kullanımını kolaylaştıran detaylar yaratan ekstra aksesuarlar ise kullanım deneyiminizi zenginleştirir. Laptop ile ilgili birbirinden farklı binlerce ürün arasından ihtiyacınız olan ürünleri ÇiçekSepeti güvencesi ile sipariş edebilirsiniz.

Tamir İhtiyaçları İçin Laptop Malzemeleri

Laptop kullanımında en çok ihtiyaç duyulan malzemelerin başında pil çeşitleri gelir. Pillerin sahip olduğu teknoloji, uzun süreli kullanım sonunda pil kapasitesinin azalması ile sonuçlanır. Dizüstü bilgisayarınızda yaşadığınız pil sorunları için laptop pili temin edebilir ve bu problemin üstesinden gelebilirsiniz. Pil haznesi dışarıda olan laptoplar için değişim işlemi bir dakikadan dahi kısa sürer. Pil haznesi bilgisayar içinde bulunan ürünler için bir uzmandan yardım alabilirsiniz. Laptop pili seçiminde bilgisayarınızın modeli ile uygun ürünü tam doğrulukta bulmak için ürün açıklamalarında yer alan uyumlu dizüstü bilgisayar modellerini kontrol edebilirsiniz. Seçenekleriniz arasında Asus, Lenovo, HP ve Acer laptop pili modellerine ek olarak pek çok markanın pil modelleri de bulunur. Laptop kullanımında ihtiyaç duyulan yedek parçalardan biri de menteşe aksamıdır. Ekranın sürekli olarak açılıp kapatılması sonucunda aşınabilen ve eskiyip sorunlar yaşatabilen menteşeleri yenileyerek bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Uygun fiyatlara sahip olan laptop menteşe modelleri, ekranın açılıp kapanma kontrolünü büyük oranda iyileştirir.

İşlevsel Laptop Malzemesi Çeşitleri

Kişisel bilgisayar özellikleri taşıyan laptop modelleri, dahili olarak pek çok aksam içererek kompakt bir yapı taşır. Bu aksamlardan biri olan hoparlörler, beklenmedik problemlerden ötürü bozulabilir veya ses kalitesini yitirebilir. Laptop hoparlörünü değiştirmek için sahip olduğunuz ürünün modeli ile uyumlu yedek hoparlör parçasını edinerek keyifle müzik dinlemeye devam edebilirsiniz. iMac bilgisayarların ekran tamirlerinde kullanabileceğiniz iMac ekran yapıştırma bandı modelleri de seçenekleriniz arasında bulunur. Ekranın sağlıklı bir şekilde monte edilmesinde kullanılan bu yapıştırma bantları sayesinde dayanıklı bir ekran yapıştırma işlemi uygulayabilirsiniz. Laptop kullanımında önemli bir parça olan bios pili ile önemli sistem bilgilerinin sağlıklı bir şekilde kayıtlı kalmasını devam ettirebilirsiniz. Bios üzerinde sistemin saat ve tarih bilgilerine ek olarak donanım parçalarına ait çeşitli bilgiler depolanır. Bu bilgilerin depolanmasını sağlayan bios için, 3V gücündeki bios pili modellerine uygun fiyatlı seçeneklerle sahip olabilirsiniz. Birbirinden özel ve ucuz laptop malzemeleri içerisinde tamir ihtiyaçları için ihtiyaç duyduğunuz ürünlere, her bütçeye hitap eden seçeneklerle sahip olabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Laptop Malzemeleri ÇiçekSepeti’nde!

Laptop kullanımını kolaylaştıran ve ekstra işlevler sağlayan pek çok ürün bulunur. Dizüstü bilgisayarınızda dahili kamera bulunmuyor veya bulunan kameranın performansından memnun değilseniz mikrofonlu web kamera çeşitlerini inceleyebilirsiniz. HD çözünürlükte görüşmeler yapabilmenizi mümkün kılan harici laptop kamerası modelleri, yerini belirleyebilmeniz sayesinde dilediğiniz kadrajı yaratmanıza imkan tanır. Laptop ile izlediğiniz filmlerde veya dinlediğiniz müziklerde yüksek ses seviyesine sahip olmak istiyorsanız, farklı bağlantı seçeneklerine sahip hoparlör modellerini inceleyebilirsiniz. Bluetooth hoparlör modelleri ile bilgisayarınızı eşleyerek ses deneyiminizi oldukça tatmin edici seviyede iyileştirebilirsiniz. Kablolu hoparlör çeşitleri içinde ise prizden güç alan modellere ek olarak USB girişi üzerinden güç ihtiyacını karşılayan ikili hoparlör modelleri de bulunur. Farklı ses seviyelerine sahip en iyi laptop malzemeleri arasında yer alan hoparlör çeşitleri içerisinden, kullanacağınız ortama ve taşınabilirliğe yönelik tercihte bulunabilirsiniz. Laptop tamiri veya aksesuarlarına yönelik her türlü ihtiyaca karşılık veren binlerce ürün sizlerle. İhtiyacınıza karşılık veren ürünleri sepetinize ekleyip ÇiçekSepeti kalitesi ile tek tıkla satın alabilirsiniz!