İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

HER GÜN AYNI
GÜN TESLİMAT
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
Temizle

Filtrele

245 ürün bulundu.

Laptop Sehpası

Günlük hayatta ve çalışma yaşantınızdaki en önemli yardımcılarınızdan biri olan dizüstü bilgisayarlar, taşınabilir yapılarıyla öne çıkmakta. Boyutları ve ağırlıkları sayesinde hemen her yere konumlandırarak çalıştırabildiğiniz laptop modellerini, sehpa ve stantlarla daha verimli kullanabilmeniz mümkün. ÇiçekSepeti’ne özel olanaklarla satın alabileceğiniz laptop sehpası ve stant modellerini, ekran genişliği ya da genel boyutları fark etmeksizin her türlü taşınabilir bilgisayarla değerlendirebilirsiniz.

Konforlu Kullanım Sağlayan Laptop Sehpası Modelleri

İş yerinde veya evde olduğunuz anlarda, sahip olduğunuz taşınabilir bilgisayarı, üretilme mantığından hareketle dizlerinizin üstüne koyup kullanmanız, beklediğiniz kadar konforlu bir çalışma süreci yaşatmayabilir. Bilgisayarın bir süre sonra ısınmaya başlaması ve bu sıcaklığın, taban kısmından temasla hissedilebilir hâle gelmesi, ergonomik rahatsızlığın yanında temasla ortaya çıkan başka rahatsızlıklar da yaratabilir. İşte tam da bu noktada, az yer kaplayan ve dizüstü bilgisayarınızı kolayca konumlandırabileceğiniz laptop sehpası modelleri devreye giriyor. Türkiye ve dünyanın ileri gelen mobilya ve teknoloji markaları tarafından hazırlanan modeller, gerek tasarımları gerekse işlevleriyle büyük çeşitlilik sergiliyor.

Tercih edeceğiniz markanın geliştirdiği modele göre fiziksel açıdan farklılık gösteren ürünler, kutusundan çıktığında kolayca kurulabilmekte. Yükseklikleri ayarlanabilen sehpaların tasarımları, ilgili modelleri koltuk ve kanepeye sorunsuzca yaklaştırabilmeniz için özel kısımlar içermekte. Özellikle arkanıza yaslanıp mümkün olan en konforlu biçimde laptop’ınızı kullanmayı hedefliyorsanız, bu tarz ürünleri ÇiçekSepeti’nden alabilirsiniz. Ayak kısımlarına tekerlek yerleştirilen kimi çözümler, hareket kabiliyeti kazanırken sehpanın yerini değiştirmek için sürüklemek ve kaldırmak yerine, sehpayı basitçe çekerek istediği yere konumlandırmayı isteyenleri memnun etmekte.Profesyonellerin ve teknoloji tutkunlarının, muhtemel notebook kullanım senaryolarını öngörerek ürünlerini şekillendiren markalar, sehpaların, laptop konumlandırılan üst kısmına paralel duran ve kızaklı yapısıyla hareket edebilen klavye ve fare bölümleri de ekleyebiliyor. Dijital içerik üretim sürecinde dizüstü bilgisayarınızın touchpad’i ve klavyesini kullanmak yerine haricî klavye ve fare kullanıyorsanız, bu tür ürünleri mutlaka incelemelisiniz. Ayrıca, bölmeli olup yan kısımlarına farklı gereçler ya da içecekler yerleştirebileceğiniz işlevsel çözümler de mevcut.

Açısı Ayarlanabilen Dizüstü Bilgisayar Stant Çeşitleri

Sahip olduğunuz dizüstü bilgisayarı, laptop sehpası konforu sağlayabilecek alternatif ürünlere yerleştirerek kullanmayı amaçlıyorsanız, yapısal ve fiziksel açıdan birbirinden ayrılan notebook stantları size göre. Seçeceğiniz modele göre katlanabilir ve açısı ayarlanabilir formdaki çözümler, dizüstü bilgisayarınızı, en rahat kullanabileceğiniz açıda sabitlemenize yardımcı olmakta. Kullanım esnasında hareket etmeyen ve bilgisayarı sabitlerken masa veya benzeri yüzeylerde kendisi de kaymayan ürünler, bilgisayarın taban kısmını açıkta bıraktığı için cihazların fanlarının sorunsuz şekilde hava akışı gerçekleştirmesine olanak veriyor.

Laptop sehpası çeşitlerinde olduğu gibi stant modellerinde de bölmeli olanlara denk gelebilirsiniz. Hem bilgisayarla çalışma sürecinde hem de kitap okuma, tablet kullanma ve benzeri işlemlerde değerlendirebileceğiniz çok yönlü kullanıma müsait stantlar, ahşap ve polikarbon gibi materyallerden üretilebiliyor. Dizüstü bilgisayarınızın etkin olduğu anlarda fazla ısınmadan şikâyet ediyorsanız, daha farklı ürün gruplarını alışveriş listenize alabilirsiniz. Hem laptop stant işlevi gören hem de soğutucu özelliğine sahip ürünler, dizüstü bilgisayar kullanım sürecinizi daha verimli değerlendirmenize yardımcı olabilir. Seçeceğiniz çözüme göre çok sayıda fan bulundurabilen modellerin, fan devir hızları ayarlanabilmekte. Şayet kullandığınız bilgisayar, oyunculara yönelik üretilen gaming notebook modellerinden biriyse, yüksek performanslı ve LED aydınlatmalı, soğutucu özellikli stantlara yönelebilirsiniz.

Eğer siz de taşınabilir bilgisayarınızı konforlu ve ısınma sorunlarıyla karşılaşmadan kullanmayı istiyor, evinizin veya iş yerinizin şıklığıyla bütünleşecek çözümler arıyorsanız, laptop sehpası ve stant modellerini inceleyebilir, dilediğiniz ürünü, ÇiçekSepeti ayrıcalıklarıyla hemen satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.