İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Laura Biagiotti ÇiçekSepeti'nde!

İtalyan moda markası olan Laura Biagiotti giyim ürünleri, aksesuar ve parfüm çeşitleri üretir. Kaliteli tasarımlarıyla ön plana çıkan marka İtalyan moda anlayışını başarılı biçimde yansıtır. Etkileyici parfümlere imza atan Laura Biagiotti ürünlerini şık şişelerde sunar. Kadın ve erkeklere özel olarak tasarlanan Laura Biagiotti ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden inceleyebilirsiniz.

Laura Biagiotti ile Tarzınızı Yansıtın

Yenilikçi tasarımlara imza atan Laura Biagiotti hem kadın hem de erkekler için büyük bir özenle hazırlanan giyim ürünleri, aksesuar ve parfüm çeşitleriyle bilinir. İtalyan yaşam tarzını tasarımlarına yansıtan marka sadeliği ve zerafeti bir arada bulundurur. Markanın kıyafet çeşitleri konforlu yapıları ve yumuşak dokularıyla beğeni kazanır. Şık ve zarif bir giyim tarzınız varsa markanın ürünlerini keyifle kullanabilirsiniz. Laura Biagiotti modelleri arasında yer alan gözlük çeşitleri renkli camları ve sıradışı tasarımlarıyla ön plana çıkar. Bu ürünleri kullanarak şıklığınızı doğru biçimde yansıtabilirsiniz.

Parfümler Laura Biotti ürünleri arasında geniş bir yere sahiptir. Kolezyum'dan esinlenerek tasarlanan şişelerde sunulan parfüm çeşitleri ferahlatıcı koku aralıklarına sahiptir. Çiçeksi, meyvemsi ve baharatlı karışımlarla oluşturulan parfümlerden tarzınıza uygun olanlarını tercih edebilirsiniz. Uzun süreli kalıcılık etkisi bulunan parfümleri gece ya da gündüz kullanabilirsiniz.

Laura Biagiotti Ürün Fiyatları

Şık ve zarif bir tasarım anlayışıyla üretilen Laura Biagiotti tasarımları her zevke uygun özellikler taşır. Sadelikten yana bir tarzınız varsa markanın ürünlerini keyifle kullanabilirsiniz. Laura Biagiotti yorum detaylarını inceleyerek markanın ürünleri hakkında farklı bilgilere ulaşabilirsiniz. Markanın parfüm ve gözlük modellerini kendiniz için alabileceğiniz gibi sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Modern ve klasik çizgilerin bir araya toplandığı Laura Biagiotti ürünleri kaliteli malzemeler kullanılarak üretilir. Kaliteli ve dayanıklı Laura Biagiotti modellerini uzun süre kullanabilirsiniz.

Laura Biagiotti fiyatları ürün özelliklerine göre değişiklik gösterir. Kampanyalardan faydalanarak markanın şık tasarımlı ürünlerine ve parfüm çeşitlerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Markanın ürün çeşitleri arasında yer alan parfüm setlerini kaliteli bir hediye seöeneği olarak değerlendirebilirsiniz. Yenilikçi tasarım özelliklerine sahip olan Laura Biagiotti ürünleri sayesinde tarzınızı yansıtabilirsiniz. Laura Biagiotti ürün çeşitlerini ÇiçekSepeti üzerinden online satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.