Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Lav

Türkiye’nin önde gelen sofra camı üreticisi Lav, kullanışlı ve şık ürün seçenekleriyle ÇiçekSepeti’nde! Mutfakta ihtiyacınız olan her şeyi bulabileceğiniz cam ürünleri ile mutfaklarınıza şık detaylar ve işlev katabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nde yer alan uygun fiyatlı Lav ürünleri arasında ihtiyacınıza en uygun olan seçeneğe kolayca sahip olabilirsiniz. Lav fiyatları ürün özelliklerine göre değişiklik gösterir.

İşlevsel ve Şık Lav ürünleri

Mutfaktaki işlevselliği ve şıklığı farklı bir boyuta taşıyan Lav saklama setleri, farklı saklama imkanları ve sunumlar için farklı boyutlara ve tasarımlara sahiptir. Kapaklı ve kapaksız kullanımları sayesinde saklama kaselerini dilediğiniz gibi kullanabilir, şık sunumlara imza atabilirsiniz. Farklı hacim seçenekleri sunan Lav saklama kaseleri gıdaları muhafaza etmek ya da kapaksız olarak tatlı sunumlarında kullanmak için ideal bir tercihtir. Dayanıklı ve uzun ömürlü bir yapıya sahip olan Lav ürünleri, yıkandığında solma ve çizilme gibi sorunlara karşı koruma sağlayarak mutfağınıza işlevsellik katar. Uygun fiyat fırsatları sunan indirimli Lav ürünleri için ÇiçekSepeti’nde yer alan seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Yeni Sezon Lav Modelleri ÇiçekSepeti’nde!

Keyifli çay içme deneyimi sunan Lav çay bardağı setleri, farklı hacimleri, paket içerikleri ve eşsiz tasarımlar sunan konseptleri ile sunumlara farklı bir şıklık katıyor. Ergonomik tasarımları sayesinde etkili bir kavrama sağlayan yeni Lav markalı bardak modellerine ÇiçekSepeti sayesinde kolayca ulaşabilir, Lav kampanya fırsatlarından yararlanarak ihtiyacınıza uygun ürüne uygun fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.

Sunumlarınıza Farklı Bir Detay Katın

Kendinize ve sevdiklerinize şık sunumlarda bulunmak için tercih edebileceğiniz Lav ürünleri, farklı hacimleri, konseptleri, paket içerikleri ve çeşitli yükseklikleri ile her zevke uygun detaylarla tasarlanır. Bu sayede ihtiyacınıza en uygun ürün seçeneğiyle çok daha verimli ve güvenli bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Tarzınızı yansıtan renk seçeneklerine ve ihtiyaç duyduğunuz özelliklere sahip yeni sezon ve outlet Lav ürünleri için ÇiçekSepeti’ni tercih edebilirsiniz.